المپیک » تورنمنت ها
کد خبر : 7158
جمعه - ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰

مصدومیت برترین مدافع لیگ جهانی/وقتی سیدائو درخواست رزنده را رد می کند

۰۰به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، خبرهایی از اردوی برزیل منتشر می شود که حاکی از مصدومیت مائوریسیو سوزا بهترین مدافع لیگ جهانی ۲۰۱۶ حکایت دارد. البته مصدومیت سوزا چندان جدی نیست اما رزنده با توجه به حساسیتی که برای قهرمانی در این دوره دارد ظاهرا نمی خواهد ریسک کند و قصد داشته یا دارد که […]

مصدومیت برترین مدافع لیگ جهانی/وقتی سیدائو درخواست رزنده را رد می کند
۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، خبرهایی از اردوی برزیل منتشر می شود که حاکی از مصدومیت مائوریسیو سوزا بهترین مدافع لیگ جهانی ۲۰۱۶ حکایت دارد. البته مصدومیت سوزا چندان جدی نیست اما رزنده با توجه به حساسیتی که برای قهرمانی در این دوره دارد ظاهرا نمی خواهد ریسک کند و قصد داشته یا دارد که سوزا را خط بزند.

 

براین اساس وی دست به اقدامی عجیبی زده و برخلاف تصور آیزاک آماده را فرانخوانده و به سراغ سیدائو کنار گذاشته رفته است. سیدائو نیز که از کنار گذاشته شدن از تیم ملی و عدم فرصت برای حضور در لیگ جهانی از وی دلخور بوده درخواست رزنده را رد کرده است.

 

وی در این خصوص اظهار داشت: ” من صد در صد آماده هستم و با باشگاهم تمرین میکنم و خیلی دوست داشتم که در این المپیک حاضر باشم اما همسرم می داند چقدر از کنار گذاشته شدن ناراحت و مغموم شدم، اصول و عقاید خودم را دارم و حاضر نیستم برگردم”.

 

بر این اساس رزنده تنها دو راه خواهد داشت که یا از سوزا مصدوم استفاده کند و یا آیزاک را فرا بخواند. براساس قانون ترکیب ۱۲ نفره تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز مسابقات آن رده (مردان/زنان) به دلایل پزشکی تا سقف ۲ نفر محاز می باشد.