تورنمنت ها » لیگ ملت ها
کد خبر : 6276
سه شنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

گربیچ: آخرین تیمی که برزیل را این گونه برد یادم نمی‌آید!

۰۰نیکولا گربیچ سرمربی صربستان و نابغه عصر حاضر والیبال، المپیکی نبودن تیم را امتیازی برای برد مدال طلای لیگ جهانی دانست.   به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، نیکولا گربیچ سرمربی صربستان و نابغه عصر حاضر والیبال، المپیکی نبودن تیم را امتیازی برای برد مدال طلای لیگ جهانی دانست. گربیچ که در […]

گربیچ: آخرین تیمی که برزیل را این گونه برد یادم نمی‌آید!
۰
۰

نیکولا گربیچ سرمربی صربستان و نابغه عصر حاضر والیبال، المپیکی نبودن تیم را امتیازی برای برد مدال طلای لیگ جهانی دانست.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، نیکولا گربیچ سرمربی صربستان و نابغه عصر حاضر والیبال، المپیکی نبودن تیم را امتیازی برای برد مدال طلای لیگ جهانی دانست. گربیچ که در قامت بازیکن توانست در تاریخ والیبال ماندگار شود، این بار به عنوان مربی اولین طلای لیگ جهانی را برای صربستان به ارمغان آورد و برگ دیگری را در تاریخ به نام خود ثبت کرد. او پس از به دست گرفتن جام باز هم مثل همیشه آرام و با متانت در قاب تصاویر جا گرفت.

 

پیش از بازی فینال به بازیکنانش گفت: “بی عیب و نقص بازی کردن لزوماً به معنای در دست گرفتن جام نیست. پس خودتان باشید و با عشق بازی کنید”.

 

او که انتظار پیروزی سه برصفر را در برابر برزیل نداشته، اظهار کرد: “یادم نمی آید کدام تیم آخرین بار توانسته برزیل را سه بر صفر شکست دهد. البته المپیکی نبودن به نفع ما تمام شد و ذهن ما کاملاً بر روی مسابقات لیگ جهانی متمرکز ماند. اما برای کسب این مدال هم روز و شب تمرین کردیم و امروز نتیجه زحمات خود را گرفتیم”.