لیگ ملت ها
کد خبر : 6223
دوشنبه - ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶

در کنفرانس خبری پس از فینال لیگ جهانی چه گذشت؟

۰۰به گزارش جهان والیبال و به نقل از تسنیم، سرمربیان تیم های برزیل و صربستان پس از فینال لیگ جهانی به اظهار نظر پرداختند:   گربیچ – سرمربی تیم ملی والیبال صربستان :   من می‌دانستم که اگر بخواهیم قهرمان شویم باید سختی‌های زیادی را تحمل کنیم.من می‌خواهم به بازیکنانم و کادر فنی تیم تبریک […]

۰
۰

به گزارش جهان والیبال و به نقل از تسنیم، سرمربیان تیم های برزیل و صربستان پس از فینال لیگ جهانی به اظهار نظر پرداختند:

 

گربیچ – سرمربی تیم ملی والیبال صربستان :

 

من می‌دانستم که اگر بخواهیم قهرمان شویم باید سختی‌های زیادی را تحمل کنیم.من می‌خواهم به بازیکنانم و کادر فنی تیم تبریک بگویم چون در ۳ ماه گذشته مرا حمایت کردند در حالی که در برخی مواقع اصلاً جای حمایت نداشتم.

 

من به بازیکنانم گفتم که در لهستان مثل دیدارهای قبلی بازی کنند. من می‌دانستم که اگر بخواهیم قهرمان شویم باید سختی‌های زیادی را تحمل کنیم. این یعنی هر روز باید تمرین سختی انجام می‌دادیم، سخت‌تر از سال گذشته و حتی سخت‌تر از هر زمانی. به همین خاطر است که می‌گویم که هر روز در کنار من بودن، خیلی سخت است.
ما در سالنی وزنه زدیم که ۳۸ درجه دما داشت. هر تمرین ما به طور متوسط ۲ ساعت و نیم طول می‌کشید. به همین خاطر به بازیکنانم گفتم که این تمرینات سخت را در فینال لیگ جهانی به خاطر داشته باشید. من به تک تک آنها افتخار می‌کنم چون به من اعتماد کردند. من از آنها تشکر می‌کنم.

 

 

رزنده – سرمربی تیم ملی والیبال برزیل :

 

تیم صربستان به خاطر تاکتیک‌هایی که سرمربی این تیم به کار گرفت، تنها شایسته تمجید است.خیلی سخت است که در مورد بازی صحبت کنیم. ما در ۳ ست بازی فینال به اندازه ۲ بازی اشتباه کردیم.

 

من از طرفداران تیم و کسانی که در کنار ما زحمت کشیدند،‌ عذرخواهی می‌کنم.

هدف اصلی ما المپیک است، بنابراین باید مثبت فکر کنیم و از اشتباهات‌مان درس بگیریم. همچنین از لهستانی‌ها به خاطر میزبانی مرحله نهایی در یک هفته شگفت انگیز تشکر می‌کنم. شهرهای کراکوف و کاتوویچ تقریباً خانه ما هستند.