جوانان » تیم های ملی » تورنمنت ها » قهرمانی آسیا
کد خبر : 5782
یکشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳

موسوی: در دفاع و حمله عملکرد خوبی داشتیم

۰۰دریافت کننده تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: مقابل قطر در دفاع روی تور و اسپک عملکرد خوبی داشتیم و حریف را شکست دادیم.   به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، میربابک موسوی پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر قطر درخصوص این بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و ملی […]

موسوی: در دفاع و حمله عملکرد خوبی داشتیم
۰
۰

دریافت کننده تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: مقابل قطر در دفاع روی تور و اسپک عملکرد خوبی داشتیم و حریف را شکست دادیم.

 

به گزارش جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، میربابک موسوی پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر قطر درخصوص این بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و ملی پوشان ایران عالی بازی کردند. فکر می کنم در دفاع روی تور و اسپک خیلی خوب بودیم و همین موضوع موجب شد تا بتوانیم قطر را از پیش رو برداریم. به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می گویم، چراکه همه دست به دست هم دادند تا بهترین نمایش خود را داشته باشند.

 

وی ادامه داد: قطری ها هم تیم بسیار خوبی بودند. آنها سرمربی با تجربه و چند بازیکن غیر قطری در ترکیب خود داشتند و مجموعه خوبی را تشکیل داده بودند.

 

موسوی درخصوص بازی فردا مقابل هنگ کنگ خاطرنشان کرد: هنگ کنگ هم تیم خوبی دارد و برای پیروزی برابر این تیم باید مانند دیدار مقابل قطر کم اشتباه ظاهر شویم. امیدوارم با عملکرد خوب خود بتوانیم در بازی فردا هم با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسیم.

 

 

** عینی: با همدلی و گوش کردن به دستورات کادر فنی پیروز شدیم

 

سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در بازی مقابل قطر همدل بودیم و با گوش کردن به دستورات کادر فنی به پیروزی رسیدیم.

 

طیب عینی پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر قطر درخصوص این بازی اظهار داشت: تیم قطر بسیار خوب بودی و نسبت به دو سال قبل در ررده نوجوانان تیم خود را تقویت کرده بودند و از حضور چند بازیکن غیرقطری بهره می بردند. آنها سرعتی زنی را با خود به چین تایپه آورده اند که حدود ۲ متر و ۱۰ سانتی متر قد دارد و بسیار خوب بازی می کرد. خوشبختانه توانستیم با همدلی و گوش کردن به دستورات کادر فنی در دومین مسابقه خود هم با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسیم.

 

وی درخصوص بازی فردا مقابل هنگ کنگ خاطرنشان کرد: پیش از بازی امروزمان هنگ کنگ با ترکمنستان بازی کرد و با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شد. انشالله با آنالیزهایی که کادر فنی از این تیم انجام خواهد داد و البته دعای خیر مردم امیدوارم بتوانیم در بازی فردا هم ۳ بر صفر پیروز باشیم.