لیگ ملت ها
کد خبر : 4419
جمعه - ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲

صحبت های رزنده و بازیکنان برزیل پس از پیروزی مقابل ایران

۰۰به گزارش جهان والیبال،سرمربی و بازیکنان برزیل پس از پیروزی مقابل ایران به اظهار نظر پرداختند و معتقد بودند پس از شکست شب گذشته مقابل صربستان امشب بازی به مراتب آسان تری مقابل قرمز پوشان ایران داشته اند:   » برناردو رزنده (سرمربی) : پس از شکست دیروز سعی کردیم از نظر ذهنی بازیکنان را […]

صحبت های رزنده و بازیکنان برزیل پس از پیروزی مقابل ایران
۰
۰

به گزارش جهان والیبال،سرمربی و بازیکنان برزیل پس از پیروزی مقابل ایران به اظهار نظر پرداختند و معتقد بودند پس از شکست شب گذشته مقابل صربستان امشب بازی به مراتب آسان تری مقابل قرمز پوشان ایران داشته اند:

 

» برناردو رزنده (سرمربی) :

پس از شکست دیروز سعی کردیم از نظر ذهنی بازیکنان را آماده سازیم.هم ما و هم ایران پس از طی کردن مسافت طولانی خسته بودیم و به نسبت هفته گذشته دچار افت شده بودیم اما مساله مهم این است که ما امروز نمایش خوبی داشتیم و با قدرت مبارزه کردیم .فردا بازی ما مقابل بلغارستان است که تیم قدرتمندی است و قطعا کار سختی خواهیم داشت.

 

 

» برونو رزنده (کاپیتان):

بازی فردا بین ایران و صربستان بسیاز زیبا خواهد شد چرا که ایران همیشه تیم خطرناکی بوده است.
بازی مقابل ایران همیشه سخت بوده است و این بار هم این طور بود. ما خوب بازی کردیم و از فرصت هایی که برای برد به دست آوردیم توانستیم خوب استفاده کنیم و به امتیاز  کامل بازی دست پیدا کردیم. امروز بازی آسانتری نسبت به روز گذشته داشتیم چرا که هم تماشاگران در سالن نبودند و مهم تر اینکه به دلیل نبود آنها گرمای هوا کمتر تیم ما را آزار داد. روز گذشته ما بازی سختی مقابل صربستان داشتیم و می خواستیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.»
ایران همیشه تیم خطرناکی است و پاسور بسیار خوبی دارد که می تواند تیم را به خوبی رهبری کند. صربستان هم بسیار در روز اول عالی بازی کرد و حتی موفق شد ۲۰ امتیاز مستقیم سرویس از تیم ما بگیرد. دو تیم بسیار خوب بازی می کنند و فردا بازی زیبایی را خواهیم دید.»

 

» لوکاس ساتکمپ (سرعتی زن):

در بازی مقابل صربستان شرایط برای تیم برزیل مساعد نبود اما دیدار آسان تری مقابل ایران داشتیم.برزیل پرواز طولانی و سختی را داشت و به همین دلیل روز نخست مسابقه شرایط خوبی نداشتیم.
در مسابقه با صربستان سالن نیز بسیار گرم و پر از تماشاگر بود، به همین دلیل نتوانستیم برنامه های تیمی خود را پیاده کنیم اما در بازی مقابل ایران تیم به هماهنگی بهتری رسید و هوا بهتر بود. در مجموع شرایط مقابل ایران آسانتر بود و موفق به پیروزی در این دیدار شدیم.

 

» ریکاردو لوکارلی (دریافت کننده) :

سرعت بازی تیم ملی والیبال ایران بالاست و به سختی می توان سد دفاعی برابر این تیم تشکیل داد.فکر میکنم سرویس های امروز برزیل واقعاً خوب بود و تیم ایران را دچار مشکل ساخت.

 

سرعت بازی بازیکنان ایران بالا بود. پاس های خوبی می دادند و تشکیل سد دفاعی برابر آنان به سختی صورت می گرفت.
بسیار خوشحالم که دوباره توانستیم یک پیروزی دیگر کسب کنیم مخصوصاً بعد از باخت روز گذشته برابر صربستان به این برد نیاز داشتیم. به تیم ایران هم بخاطر بازی خوبشان تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت در بازی فردا برابر صربستان دارم.