بزرگسالان » انتخابی المپیک » تیم های ملی » تورنمنت ها
کد خبر : 30446
سه شنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
انتخابی المپیک 2020؛

موسوی: باید به المپیک صعود کنیم و این کار را خواهیم کرد

سید محمد موسوی لژیونر تیم‌ ملی‌ والیبال ایران در مورد مسابقات انتخابی المپیک گفت: ما باید به المپیک صعود کنیم و این کار را انجام‌ می‌دهیم.

موسوی: باید به المپیک صعود کنیم و این کار را خواهیم کرد
۰
۰

جهان والیبال – سید محمد موسوی لژیونر تیم‌ ملی‌ والیبال ایران درباره شرایط خودش و سایر بازیکنان حاضر در اردوی تیم‌ ملی گفت: ما (عبادی‌پور، شریفی و موسوی) دو روز است که به تمرینات اضافه شده‌ایم اما می‌دانم که سایر نفرات حاضر در اردو طی این یک‌ماه چقدر خوب تمرین کرده‌اند. ‌

او افود: شرایط بدنی بازیکنان الان کاملا خوب است بعد از یک سال فرسایشی که در آن لیگ ملت‌ها، جام جهانی و قهرمانی آسیا برگزار شد. بچه‌ها الان ریکاوری شده‌اند و همه خوب هستیم، می‌توان گفت ۹۰ درصد آماده‌ایم.

مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران درباره نبود بازی‌های دوستانه گفت: بازی‌ دوستانه همیشه خوب است و‌ تیم‌ ‌ما هم یکی از تنها تیم‌هایی است که بازیکنان زود به اردو برگشتند، اما متاسفانه بازی تدارکاتی نداشتیم. با این وجود دو بازی اول ما در چین ساده است و می‌توان از آن‌ها به عنوان بازی تدارکاتی استفاده‌ کرد.

او در مورد شانس ایران برای صعود به المپیک نیز گفت: این‌ کار برای ما نباید اصلا نشدن داشته باشد و ما باید صعود کنیم، همه می‌دانیم باید این کار را انجام دهیم و این کار را هم انجام‌ می‌دهیم.