جوانان » تیم های ملی
کد خبر : 27362
چهارشنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰

ارزشمندترین بازیکن جوانان جهان و کَل کَل سرخابی ها!

امیرحسین اسفندیار کاپیتان تیم ملی جوانان والیبال ایران گفت: در تیم ملی با پرسپولیسی‌ها کل‌کل دارم. در خانه ما همه استقلالی هستند.

ارزشمندترین بازیکن جوانان جهان و کَل کَل سرخابی ها!
۳
۱

جهان والیبال – شاگردان عطایی در یک دیدار سخت و نفسگیر موفق شدند در بحرین، ایتالیای مغرور و قدرتمند را شکست بدهند و بر بام قله دنیا بایستند. امیرحسین اسفندیار کاپیتان ایران و بهترین بازیکن این رقابت‌ها مهمان خبرورزشی TV بود که مصاحبه کامل او را در روز‌های آینده خواهید دید. امیرحسین که به شدت فوتبالی است دقایقی در مورد فوتبال و البته تیم مورد علاقه‌اش صحبت کرد که خلاصه‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید.

* علاقه به فوتبال در تو از کجا به وجود آمد؟

در خانواده ما همه فوتبالی هستند و برادر و پدرم به شدت طرفدار استقلال هستند به همین خاطر من هم این تیم را دوست دارم. در واقع خون من آبی است.

* اوضاع تیم محبوبت بعد از آمدن استراماچونی چطور است؟

در چند وقت اخیر به دلیل درگیری که داشتم نتوانستم اخبار استقلال را دقیق دنبال کنم، ولی می‌دانم تغییرات زیادی داشته و جوان‌های زیادی به تیم اضافه شدند. امیدوارم بتوانند در استقلال بدرخشند و امسال جام را به هواداران هدیه بدهند.

امیرحسین اسفندیار استقلالی یا پرسپولیسی

* برای دیدن بازی‌های استقلال به ورزشگاه رفتی؟

بله دو بار رفتم. یک بار چند سال پیش برای بازی مقابل فجرسپاسی و بار دوم برای بازی با تراکتور سال ۹۶ به آزادی رفتم که جو خوبی داشت و لذت بردم.

* اهل کری خواندن هم هستی؟

بله به شدت. در تیم ملی با پرسپولیسی‌ها کل‌کل دارم. در خانه ما همه استقلالی هستند، ولی طبقه بالای ما که عمویم به همراه خانواده‌اش زندگی می‌کنند به شدت پرسپولیسی هستند و من برای عمویم کری می‌خوانم. البته ما در والیبال شهرام محمودی را داریم که وحشتناک پرسپولیسی است و استقلالی‌ها را خیلی اذیت می‌کند. / خبر ورزشی