اخبار مهم » تورنمنت ها » لیگ ملت ها » ایتالیا » والیبال جهان
کد خبر : 24690
سه شنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
بلنجینی خودش را خلع سلاح کرد؛

لشکری از غایبان در لیست تیم ملی ایتالیا/ نه عثمانی، نه زایتسف!

لیست پر حرف و حدیث تیم ملی والیبال ایتالیا برای رقابت‌های لیگ ملت های ۲۰۱۹ اعلام شد که خبری از زایتسف، خوانتورینا و دیگر ستارگان مطرح این تیم نیست.

لشکری از غایبان در لیست تیم ملی ایتالیا/ نه عثمانی، نه زایتسف!
۰
۰

جهان والیبال – جیانلورنزو بلنجینی، سرمربی لاجوردی پوشان ایتالیا از ۳۰ بازیکن برای شرکت در اردوی آماده سازی این تیم برای حضور در رقابت های لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ دعوت کرد.

لشکری از ستارگان غایب!

از نکات جالب توجه این لیست، عدم حضور ستارگان مطرح این تیم است. زایتسف، خوانتورینا و لانزا از اصلی ترین غایبان ایتالیا برای لیگ ملت ها خواهند بود. در کنار این بازیکنان، کولاچی و روسینی نیز غایب هستند.

البته با توجه به در پیش بودن رقابت های مهم والیبالی در تابستان پیش رو و چالش انتخابی المپیک برای کشورها این تصمیم از سوی مربیان گرفته شده تا ریسک مصدومیت پایین بیاید.

بازگشت کهنه‌کار ها

با غیبت ستارگان، جا برای بازگشت باتجربه ها باز شد. اولگ آنتونوف که برای مسابقات قهرمانی جهان در لیست قرار نگرفته بود دوباره به تیم ملی برگشت. همچنین متئو پیانو پس از غیبت طولانی دوباره پیراهن تیم ملی را برتن خواهد کرد.

»» اسامی ۳۰ بازیکن دعوت شده به تیم ملی والیبال ایتالیا اعلام شد:

پاسورها: سیمونه جیانلی، لوکا اسپیریتو، ریکاردو اسبرتولی، نیکولا سالسی
پشت‌خط‌زن ها: گابریله نلی، آندره‌آ آرجنتا، جولیو پینالی، یوری رومانو، دیه‌گو کانتاگالی
قدرتی‌زن ها: اولگ آنتونوف، جیاکومو رافائلی، دنیله لاویا، اورسته کاووتو، داوید گاردینی، مارکو پروتی، فابریزیو جیرونی، فرانسیسکو رچینه، سباستیانو میلان
سرعتی‌زن ها: متئو پیانو، سیمونه آنزانی، دنیله مازونه، روبرتو روسو، داوید کاندلارو، آلبرتو پولو، فابیو ریچی، ادواردو کانسچی
لیبرو ها: فابیو بالاسو، نیکولا پسارسی، فدریکو بونامی، فلیپو فدریچی