تورنمنت ها » والیبال جهان » روسیه
کد خبر : 24263
جمعه - ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

انگاپت: اینجا هستم تا با زنیت قهرمان اروپا شوم

ارونی انگاپت فوق ستاره زنیت کازان روسیه یکی از عوامل کلیدی موفقیت تیمش در مقابل پروجا بود.

انگاپت: اینجا هستم تا با زنیت قهرمان اروپا شوم
۱
۰

جهان والیبال – اروین انگاپت که سابقه حضور در مودنا را دارد و نتوانست با این تیم به مقام قهرمانی اروپا برسد در اظهار نظری انگیزه اش از حضور در زنیت را رسیدن به هدفش که قهرمانی در اروپاست عنوان کرد. وی پس از پیروزی مقابل پروجا و صعود به فینال گفت:

من خیلی خوشحالم. به زنیت کازان آمدم تا به مدال طلای اروپا برسم و واقعا دلم می خواهد قهرمان مسابقات شویم. همه بازیکنان ما خوب بازی کردند. این فصل بعضی اوقات برای ما خوب پیش نرفت اما با پیروزی مقابل پروجا نشان دادیم که چقدر تیم با کیفیتی هستیم . بازی به بازی پیش می رویم تا به قهرمانی برسیم.

انگاپت در دیدار برگشت مقابل پروجا درخشان ظاهر شد و امتیازآورترین بازیکن تیمش بود. وی در مجموع ۲۲  پوئن کسب کرد که ۴ پوئن آن از سرویس مستقیم و ۲ پوئن از دفاع بود. علاوه بر این ۱۶ اسپک منجر به امتیاز داشت و ۳۱ درصد موفقیت در دریافت را از آن خود کرد.

زنیت کازان و لوبه در دیدار پایانی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا روز شنبه ۲۸ اردیبهشت از ساعت ۲۰:۳۰ در برلین آلمان به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف قهرمان مشخص شود. این دیدار تکرار فینال سال گذشته است که در آن مسابقه زنیت ۳ بر ۲ پیروز شد و به مدال طلا رسید.