اخبار مهم » ایتالیا » والیبال جهان » لهستان
کد خبر : 23891
جمعه - ۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۴
سرانجام غول کوبایی چه می‌شود؟

ناگفته هایی از باشگاه آینده ویلفردو لئون!

بولسلاو گریزب، مدیر برنامه های ویلفردو لئون کوبایی الاصل در مصاحبه کاملی به تشریح کامل آینده ملی و باشگاهی این بازیکن توانمند پرداخت و توضیحات کاملی ارائه داد.

ناگفته هایی از باشگاه آینده ویلفردو لئون!
۲
۰

جهان والیبال – ویلفردو لئون که از اواسط تابستان پیش رو می‌تواند برای تیم ملی والیبال لهستان بازی کند، برای انتخاب باشگاه آینده خود دچار تردید شده است که مدیربرنامه های او در این مورد شفاف سازی کاملی کرد.

بولسلاو گریزب در مورد انتخاب کشور مناسب گفت:

«ایتالیایی‌ها، روس‌ها و حتی ترک‌ها به دنبال متقاعد کردن لئون برای حضور در تیم ملی کشورشان بودند اما لئون تمایل داشت در صورت تغییر تابعیت فقط برای لهستان بازی کند چرا که همسر او نیز اهل همین کشور است و در اینجا زندگی می‌کند.»

وی در مورد انتخاب سری آ توضیح داد:

«مطمئناً لیگ ایتالیا با توجه به حضور ستارگان و مربیان مطرحی که در آن فعالیت دارند بهترین گزینه است. البته تیم های برتر این لیگ نیز دچار تغییر و تحول شدند.»

ادامه داد:

«مدت قرارداد لئون با پروجا ۲ فصل است و آپشن هایی نیز برای ادامه همکاری وجود دارد. او پیشنهادات مختلفی دارد که من نمی‌توانم اسامی آن باشگاه ها را اعلام کنم. در حال حاضر او روی پروجا تمرکز دارد و تلاش می‌کند موفقیت‌های خود در لیگ قهرمانان را تکرار نماید.»

گریزب در رابطه با شایعات مطرح شده برای حضور لئون در رسوویا پاسخ داد:

«بله این موضوع درست بود. اما مبلغ دیگر پیشنهاد ها به مراتب بالاتر از آن بود. هر تیمی که می‌خواهد ویلفردو لئون را داشته باشد باید روی او سرمایه گذاری کند. مانند زنیت که به او اعتماد کرد و نتیجه آن را هم به نحو احسن گرفت.»

همچنین گفت:

«باشگاه های روسی و ایتالیایی برای بازیکنانی مانند لئون، خوانتورینا و … صبر و شکیبایی نشان دادندو پاداش آن را هم گرفتند. شاید لهستانی‌ها شجاعت سرمایه گذاری در این مورد ندارند. لئون نشان داده است که می‌تواند پاسخ اعتماد و صبر باشگاه خود را بدهد.»