تورنمنت ها
کد خبر : 23612
پنجشنبه - ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

پیازا: بعضی لحظات تماشاگر بودم نه سرمربی!

روبرتو پیازا سرمربی اسکرا پس از غلبه بر زنیت سن پترزبورگ به تمجید از شاگردانش پرداخت.

پیازا: بعضی لحظات تماشاگر بودم نه سرمربی!
۲
۰

جهان والیبال– در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یاران میلاد عبادی پور در تیم اسکرا بلخاتوف لهستان با برتری در ست طلایی مقابل زنیت سن پترزبورگ روسیه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

روبرتو پیازا سرمربی اسکرا پس از صعود دشوار تیمش به نیمه نهایی گفت:

البته که خوشحال هستم این یک پیروزی باور نکردنی بود. به بازیکنانم افتخار میکنم. تلاش من این است که پسرانم هر روز بهتر از دیروز شوند. آنان نشان دادند که در ست طلایی تا چه اندازه عملکردشان عالی بود‌. در بعضی لحظات من خودم یک تماشاگر بودم نه سرمربی!

الکساندر کلیمکین سرمربی زنیت سن پترزبورگ که حتی درخشش گروزر بمب افکن مطرح تیمش نتوانست باعث صعود تیمش شود در پایان بازی گفت:

متاسفانه ما نتوانستیم به نیمه نهایی صعود کنیم اما تمام تلاش خود را کردیم و بهترین عملکرد‌خود را نشان دادیم. بله حقیقت این است که ما این مدت مشکلات زیادی از جمله مصدومیت برخی بازیکنانمان داشتیم اما نمی خواهم اشتباهات خود را توجیه کنم. ما باید در ست طلایی بهتر کار میکردیم و ما به همین دلیل باختیم.

تیم اسکرا بلخاتوف در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پیروز دیدار امشب لوبه ایتالیا و دینامو مسکو می رود. تیم لوبه در دور رفت به سختی و با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.