والیبال جهان
کد خبر : 23560
چهارشنبه - ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۷
در ادامه ترکاندن بمب ها؛

اونیکو ورشو مشتری جدید غول کوبایی!

تیم والیبال اونیکو ورشو لهستان در ادامه خریدهای پر سر و صدای خود قرار است برای فصل آینده پلاس لیگا، لئون کوبایی را به خدمت بگیرد.

اونیکو ورشو مشتری جدید غول کوبایی!
۰
۰

جهان والیبال – ویلفردو لئون که در فصل جاری به عضویت تیم پروجا ایتالیا درآمد، برای فصل آینده در تیررس اونیکو ورشو لهستان قرار گرفته است.

این تیم لهستانی برای کسب بهترین نتیجه در سال آینده به دنبال جذب بازیکنان و مربیان مطرح است. البته این فصل نیز با جذب بارتوش کورک، آنتوان بریزارد، گراهام ویگراس، شارون ورنون اوانس و … در رده دوم جدول پلاس لیگا قرار دارد و به قهرمانی می‌اندیشد.

مسئولان این باشگاه همچنین در جهت تقویت تیم خود تصمیم دارند هدایت تیم خود را به آندره‌آ آناستازی مربی کهنه کار ایتالیایی بسپرند.

با این حال، اونیکو ورشو تنها تیمی نیست که سعی به جذب لئون کوبایی می‌کند و اکثر تیم های مطرح ایتالیایی و لهستانی به دنبال او هستند. این بازیکن ۲ سال با پروجا ایتالیا قرارداد دارد و همچنین در صورت رضایت طرفین، یک سال دیگر نیز برای شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت.

قابل ذکر است که ویلفردو لئون از مردادماه سال آینده می‌تواند برای تیم ملی والیبال لهستان به میدان برود و این موضوع در انتخاب تیم فصل آینده خود بی تاثیر نیست.