لیگ برتر » لیگ ها
کد خبر : 22451
دوشنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
داورزنی در مورد حواشی لیگ مصاحبه هم نمی‌کند؛

کارخانه: خیلی بد است که رای داور با اعتراض بازیکنان عوض شود!

کارخانه ، سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: اگر همه تیم ها را ببریم می گویند والیبال تک قطبی شده و اگر ببازیم انتقاد می کنند.

کارخانه: خیلی بد است که رای داور با اعتراض بازیکنان عوض شود!
۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، مصطفی کارخانه در خصوص پیروزی آسان تیم والیبال بانک سرمایه مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: حالا که به راحتی تیم‌ها را شکست می دهیم پشت سر ما می‌گویند که والیبال تک‌ قطبی شده و اگر هم ببازیم عنوان می‌کنند که با این همه ستاره چرا باختند. من نمی‌دانم کدام یک از این حرف‌ها درست است و از کسانی که با بردهای ما ناراحت می شوند تعجب می‌کنم.

وی ادامه داد: اگر کسی بی‌عرضه است من نمی‌توانم چوب بی‌عرضگی دیگران را بخورم. ما روزی ۵ ساعت تمرین می‌کنیم. اگر ما تیم خوبی ساخته‌ایم چرا بقیه ناراحت هستند. واقعا این چه اخلاق بدی است که عده‌ای دارند. شهرداری تبریز تیمی است که تا الان شکستی نداشته اما ما به راحتی این تیم را شکست دادیم. به جای این که به ما تبریک بگویند علیه ما حرف می‌زنند.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه تصریح کرد: متاسفانه در والیبال ایران اگر یک ایرانی سرمربی تیم ملی والیبال شود همه او را تخریب می‌کنیم اما حاضریم پول بیت‌المال را به یک مربی خارجی بدهیم. این فرهنگ در والیبال ایران جا افتاده است. ما به مسابقات جام باشگاه‌های جهان می‌رویم اما حتی یک نفر هم به من زنگ نزد که حداقل یک خداقوت بگوید. همه می‌خواهند کار خودشان را توجیه کنند و توپ را به زمین دیگری بیندازند.

کارخانه در مورد بی‌اخلاقی‌هایی که در لیگ والیبال ایران شیوع پیدا کرده، گفت: اتفاقاتی که در لیگ والیبال ایران رخ داده خیلی زشت است. تنها به تکنیک و تاکتیک توجه می‌شود و کسی کاری به مسائل اخلاقی ندارد. فدراسیون با این بی‌اخلاقی‌ها مماشات می‌کند. اگر امروز در زمین والیبال یقه‌گیری می‌شود مشخص نیست فردا چه اتفاقات بدتری رخ خواهد داد. نمی‌دانم چرا فدراسیون هیچ واکنشی نشان نمی دهد. داورزنی هنوز سرپرست فدراسیون است اما حتی یک مصاحبه هم درباره اتفاقات زشتی که در لیگ والیبال رخ داده نکرده و این مسئله جای تاسف دارد.

وی با اشاره به این که داورزنی باید به این موضوع ورود کند، اظهار داشت: خیلی بد است که رای داور به خاطر اعتراض بازیکن تغییر می‌کند. حتما باید یک قتلی صورت بگیرد تا مسئولان ورود کنند. باید یک برخورد جدی و جریمه سنگین صورت بگیرد تا جلوی این اتفاقات گرفته شود. مگر می‌شود با یک جلسه محرومیت تعلیقی جلوی بداخلاقی‌ها گرفته شود. تا زمانی که مماشات کنیم و باج بدهیم این رویه درست نمی‌شود. در باشگاه بانک سرمابه که خبری از بازیکن‌سالاری نیست و بازیکنان حرمت موی سفید ما را نگه می‌دارند. ما که از پشت کوه نیامده‌ایم و می‌دانیم چگونه مدیریت کنیم.

کارخانه در خصوص این که آیا تیمش می‌تواند در جام باشگاه‌های جهان موفق باشد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما گروه بسیار سختی داریم اما ناامید نیستیم و بهترین تیم ایران هستیم اما سطح جام باشگاه‌های جهان از المپیک هم بالاتر است. / میزان