بزرگسالان » تیم های ملی
کد خبر : 20574
پنجشنبه - ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۷

کولاکوویچ: جام قهرمانان قاره ها چالش بزرگی برای ما است

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: هیچ تیمی را درمسابقات قهرمانی قاره ها دست کم نگرفته و با تمام قوا در آن شرکت خواهیم کرد.

کولاکوویچ: جام قهرمانان قاره ها چالش بزرگی برای ما است
۰
۱

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایرنا، کولاکوویچ در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی با بیان اینکه تیم های برتر دنیا در این رقابت ها شرکت داشته واعتبار آن را افزایش داده اند، افزود: تمام سعی خود را برای شرکت قدرتمند دراین رقابت ها بکار خواهیم گرفت ازاین رو تمرینات را جدی گرفته و امیدوارم روند تمرینات آماده سازی به خوبی پیش رفته و به موقع برای این رقابت ها آماده شویم.

وی با اشاره به شرایط مطلوب تیم های شرکت کننده دراین رقابت ها، ادامه داد: تمامی تیم های شرکت کننده دراین رقابت ها عملکرد مناسبی در مسابقات گذشته داشته و با قدرت و آمادگی کامل پای به این رقابت ها می گذارند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره برنامه مسابقات و دیدارهای آغازین تیم ملی گفت: در گام اول به مصاف ایتالیا می‌رویم و در دومین بازی با تیم آمریکا دیدارخواهیم کرد که به طور حتم بازی های زیبایی از کار درخواهد آمد.

وی با بیان اینکه درحال حاضر هدف اصلی ما خوب تمرین کردن و آماده شدن به منظور کسب آمادگی حداکثری برای شرکت دراین رقابت هاست، اظهار داشت: به طور حتم ما به دنبال نمایش سطح مطلوبی توانایی های تیم ایران دراین رقابت ها هستیم از این رو بازی های خوبی از این تیم را در این رقابت ها شاهد خواهید بود.

کولاکوویچ درخصوص رقابت های انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل نیز گفت: تمام سعی من توجه به سطح خوب والیبال ایران و آنچه که می تواند از خود در میادین بین المللی به نمایش بگذارد بود اما باید عنوان کنم مسابقات پیش‌رو چالش بسیار بزرگی برای این تیم و من است، ضمن اینکه فرصت بسیار خوبی برای تک تک بازیکنان خواهد بود تا بتوانند پیشرفت کنند.

تمرینات تیم ملی والیبال ایران از امروز در سالن والیبال ورزشگاه آزادی آغاز شده و بازیکنان روزی دو نوبت تمرین خواهند داشت.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور ، رضا قرا، محمد جواد معنوی نژاد، سامان فائزی، مسعود غلامی، علی شفیعی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، فرهاد سال افزون و مجتبی میرزاجانپور ۱۵ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال کشورمان برای شرکت در این رقابت‌ها هستند.

همانطور که درفهرست اسامی دعوت شدگان به تیم ملی مشخص است نام عادل غلامی دومین کاپیتان تیم ملی دربین آنان دیده نمی شود.

غلامی در اردوهای آماده سازی تیم ملی به منظور شرکت در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان دراردبیل با محمد موسوی درگیر شده و اقدام به ترک اردو کرد در ادامه کوولاکوویچ نام وی را از اردوی و تیم ملی خط زد و این مساله همچنان ادامه دارد.

جام قهرمانان بزرگ از ۲۱ تا ۲۶ شهریور ماه سال جاری در ژاپن با شرکت شش تیم ایران، برزیل، ایتالیا، فرانسه، آمریکا و ژاپن برگزار خواهد شد.