بزرگسالان » اخبار مهم » تیم های ملی » تورنمنت ها » لیگ ملت ها » لیگ جهانی والیبال 2017
کد خبر : 17563
جمعه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۳

صحبت های سرمربیان در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

هفته دوم مسابقات لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ به میزبانی تهران از فردا ۱۹ خردادماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی با دیدار تیم های صربستان و آرژانتین آغاز خواهد شد.

صحبت های سرمربیان در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷
۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ امروز در سالن کنفرانس خبری سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که طی آن سرمربیان تیم های صحبت های خود را بیان داشتند.

کولاکوویچ: خوشحالم هفته دوم میزبان هستیم.

ایگور کولاکوویچ ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: خوشحالم که به عنوان میزبان در هفته دوم لیگ جهانی مقابل تماشاگران ایران به میدان می رویم.

وی تصریح کرد: بازی های خیلی خوبی در انتظار تیم ایران است و امیدوارم تماشاگران در سالن ۱۲ هزار نفری از این بازی ها لذت ببرند و پسند کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار ایران و بلژیک که فردا جمعه برگزار می شود، گفت: نتیجه این مسابقه را نیز مانند دیگر بازی ها نمی توان پیش بینی کرد اما بازیکنان ایران تمام تلاش خود را خواهند کرد که تماشاگران خوشحال از سالن خارج شوند.

ولاسکو: چند بازیکن را به دلیل مصدومیت همراه نداریم

خولیو ولاسکو ، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین افزود: خیلی خوشحالم که برای یک بار دیگر به ایران آمده ام. کار سختی در مسابقات هفته دوم لیگ جهانی پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه برخی بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، گفت: بعد از المپیک تیم ها با بازیکنان جدید در مسابقات شرکت می کنند و سخت است که در مدت کوتاه به هماهنگی مورد نظر دست یابیم اما تلاش خود را خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با بیان اینکه لیگ جهانی امسال مهمترین مسابقه بعد از المپیک ریو ۲۰۱۶ است، گفت: هفته دوم در تهران به میدان می رویم و امیدوارم امتیازهای لازم را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که هدف نهایی ولاسکو در تیم ملی آرژانتین چیست؟ گفت: به خاطر کشورم هدایت این تیم را پذیرفتم. بعد از ۳۴ سال کار، لذت بخش بود که دوباره به کشورم برگردم. وقتی آرژانتین را ترک کردم مربی جوانی بودم و تجربه زیادی در این مدت کسب کردم و امیدوارم این تجربیات کمک به والیبال آرژانتین کند.

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین تصریح کرد: در المپیک ۲۰۱۶ عملکرد خوبی داشتیم و از عملکرد بازیکنانم و عنوان به دست آمده راضی هستم و هدفم در حال حاضر حضور شایسته در رقابت های قهرمانی جهان است.

گربیچ: هفته دوم در گروه سختی قرار گرفتیم

نیکولا گربیچ ، سرمربی تیم ملی والیبال صربستان افزود: همانطور که می دانید سطح والیبال در جهان نزدیک به هم است و نمی توان نتایج را پیش بینی کرد. کافی است که یک تیم پنج دقیقه تمرکز خود را از دست بدهد و نتجیه واگذار شود.

وی با بیان اینکه در هفته دوم در گروه سختی قرار داریم، گفت: اما انتظار دارم که بازیکنانم تمام تلاش و توان خود را برای این رقابت ها به کار گیرند. البته همه بازی ها سخت است و نمی توان تنها بازهای ایران را مشکل دانست. آمده ایم که با شکست تیم ها به موفقیت های بیشتر دست یابیم.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در پاسخ به این سئوال که در المپیک ۲۰۱۶ حضور نداشتید، چه برنامه ای برای المپیک ۲۰۲۰ دارید و چقدر سخت بود که در ریو حضور نداشتید؟ گفت: ممنون که خاطره تلخ را یادآوری کردید، تجربه سختی بود مخصوصا که از سال ۱۹۹۴ صربستان مرتب در المپیک حضور داشت. بعد از ریو تصمیم گرفتیم برنامه ریزی کاملی داشته باشیم که به عنوان اولین تیم سهمیه المپیک کسب کنیم و به مدال نیز در توکیو دست یابیم.

هینن: مسابقه با ایران خاص است

ویتال هینن ، سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک افزود: در سال ۲۰۱۳ در ایران و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بازی کردیم به شدت از جو ورزشگاه هیجان زده شدیم.

وی تصریح کرد: برای دیدار هفته دوم لیگ جهانی که در ایران برگزار می شود به بازیکنانم همه موارد را گفتم که در چه میدان سختی بازی خواهند کرد. بازی سال ۲۰۱۳ لیگ جهانی برابر ایران تجربه خیلی خوبی بود و از آن امسال حتما استفاده می کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک با بیان اینکه بی صبرانه منتظر بازی با ایران هستیم، گفت: انتظار بازی جذاب و جالب برابر ایران را دارم و به نظرم مسابقه خاصی خواهد بود.

هینن که قبلا هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده داشت، در پاسخ به این سئوال که چه اتفاقی برای آلمان افتاده است که والیبالش در سطح جهان افت کرده است؟ گفت: سئوال خوبی است، اما من الان سرمربی بلژیک هستم و پاسخ به این سئوال را به سرمربی فعلی آلمان محول می کنم. برایم سخت بود از تیم آلمان جدا شوم اما برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

وی درباره بازی با ایران و اینکه اعتقاد خاصی به برد ایران دارد، گفت: یک مربی برای موفقیت باید اعتقاد و باور به پیروزی برابر تیم های حریف داشته باشد. در غیر اینصورت نمی توان با تمام توان به میدان رفت.

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک تاکید کرد: دیدار حساسی برابر ایران داریم زیرا تماشاگران زیادی در سالن حضور دارند و از تیم کشورشان حمایت خواهند کرد.

هفته دوم لیگ جهانی والیبال از فردا (جمعه ) به میزبانی سه کشور ایران، بلغارستان و فرانسه آغاز می شود.

در این هفته تیم های ملی والیبال ایران، بلژیک، آرژانتین و صربستان در گروه D و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می روند.