والیبال جهان » صربستان
کد خبر : 16582
جمعه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴
اظهار نظر حیرت آور اسطوره صربستان؛

میلیکوویچ: تصمیم دارم به والیبال حرفه‌ای ادامه دهم!

میلیکوویچ ، ملی پوش سابق صربستان در مورد خداحافظی از والیبال گفت: «آسیب دیدگی خاصی ندارم و تصمیم ندارم از والیبال خداحافظی کنم!»

میلیکوویچ: تصمیم دارم به والیبال حرفه‌ای ادامه دهم!
۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، ایوان میلیکوویچ ، اسطوره با سابقه والیبال صربستان که از ۱۷ سالگی ورزش را در رده حرفه ای آغاز کرده است، در آخرین مصاحبه خود گفته است که قصد خداحافظی از والیبال را ندارد. در صورتی که بسیاری از علاقمندان اعتقاد داشتند وی پس از قهرمانی در لیگ ترکیه همراه هالک بانک به صورت رسمی خداحافظی خواهد کرد.

وی در این مورد ادامه داد: «من نمی خواهم از والیبال خداحافظی کنم و تصمیم دارم به عنوان یک بازیکن حرفه ای این رشته را ادامه بدهم. هیچ آسیب دیدگی خاصی ندارم و وضعیت جسمانی مناسبی دارم. زمان نشان خواهد داد که چه تصمیمی اتخاذ می گیرم. در تابستان به استراحت و تفریح همراه کنار خانواده ام می پردازم و به وظایفم در فدراسیون والیبال صربستان عمل خواهم کرد.»

میلیکوویچ در خصوص قهرمانی همراه با هالک بانک در لیگ ترکیه اظهار داشت: «کواچ همه چیز را تغییر داد. او از فرصت استفاده کرد تا ثابت کند که یک بازیکن ۳۸ ساله می تواند برای تیمش اثر گذار باشد. او توانست از من بهترین نتیجه را بگیرد.»

ایوان میلیکوویچ اسطوره والیبال صربستان