بزرگسالان » تیم های ملی
کد خبر : 137
جمعه - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸

تونیوتی: والیبالیست های ایرانی مانند دینامیت پرانرژی هستند

۰۰پاسور و کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: تیمی که ما از ایران می شناسیم بازیکنانش مانند دینامیت بسیار پرانرژی هستند و ضربات آنها بسیار قدرتی است.   به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، بنجامین تونیوتی به همراه دیگر بازیکنان تیم ملی فرانسه در حال حاضر در شهر تورکوئینک به سر می […]

تونیوتی: والیبالیست های ایرانی مانند دینامیت پرانرژی هستند
۰
۰

پاسور و کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: تیمی که ما از ایران می شناسیم بازیکنانش مانند دینامیت بسیار پرانرژی هستند و ضربات آنها بسیار قدرتی است.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، بنجامین تونیوتی به همراه دیگر بازیکنان تیم ملی فرانسه در حال حاضر در شهر تورکوئینک به سر می برد تا در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی مقابل ملی پوشان ایران به میدان برود.

کاپیتان فرانسه تیم ملی ایران را آماده تر از تیم خود دانست و گفت: بازیکنان ایران بیشتر از یک ماه است که تمریناتشان را آغاز کرده اند و قطعا آماده تر از تیم ما هستند. در صورتی که ما به تازگی تمرینات آماده سازی را شروع کرده ایم و هنوز تیم ما کامل نشده است.

وی در خصوص غایبین تیم فرانسه گفت: فرانک لافیت و نیکولاس روسارد پنجشنبه به تیم ملحق می شوند اما اروین انگاپث و سیدیب موری تا روز یکشنبه هفته آینده در اردو حاضر نخواهند شد. همچنین ژوناس آگونیر ، جولین لنین و پیر پوژول مصدوم هستند.

فرانسه یکی از حریفان ایران در رقابت های انتخابی المپیک است. تونیوتی درباره این مسئله خاطرنشان کرد: تیم ها از بازی های دوستانه برای آماده سازی بهره می برند و فقط بخشی از توان خود را در آن استفاده می کنند. مطمئناَ در مسابقات انتخابی المپیک فشار بیشتری در بازی ها حاکم است.

تونیوتی در پایان گفت: صعود به المپیک تحقق تلاش چهارساله ما است که پس از تابستان سال گذشته توانستیم مدال کسب کنیم، موفقیت ما را کامل می کند.