۰
۰

جهان والیبال – احمد لاهوتی درمورد عدم برگزاری بازی تیمش مقابل هورسان رامسر در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور و ثبت باخت فنی برای شهروند اراک اظهار داشت: ما طبق برنامه به رامسر سفر کردیم و در این شهر چند جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشتیم. کاملاً آماده برگزاری مسابقه بودیم.

وی ادامه داد: تیم ما بسیار دیر بسته شد و به همین دلیل فدراسیون توافق کرد تا برای نخستین بازی‌مان لیستی از بازیکنان را اعلام کنیم که با تایید فدراسیون بتوانیم مقابل هورسان به میدان برویم. برای برگزاری بازی هفته دوم وارد سالن شدیم و خود را گرم هم کردیم، اما مسئولان برگزاری مسابقه به ما اجازه بازی ندادند.

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک با بیان اینکه برخی ناهماهنگی‌ها موجب شد باخت فنی برای ما ثبت شود، تصریح کرد: متاسفانه با خوشبختانه مسئولان فدراسیون برای اتخاذ هر تصمیمی باید با داورزنی هماهنگ کنند. متاسفانه داورزنی در شرایطی نبود که بتواند پاسخ پیام مسئولان سازمان لیگ را بدهد و به همین دلیل عظیمی اعلام کرد هیچ تیمی بدون کارت بازی نمی‌تواند بازی کند.

لاهوتی گفت: قرار بود با لیستی که فدراسیون تایید می‌کند ما بازی کنیم تا روز شنبه ای دی کارت بازیکنان را دریافت کنیم، اما این اتفاق رخ نداد. با وجود این همه هزینه برای سفر و اسکان و … به ما اجازه بازی داده نشد. از طرفی باشگاه هنوز بخشی از تعهدات خود را پرداخت نکرده که در ین مورد هم نامه‌نگاری‌ و توافقاتی صورت گرفته بود. امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر حل شود./ فارس

نکته: سوال اصلی این است که فدراسیون والیبال چگونه یک تیم را در دقیقه نود به لیگ باز می‌گرداند اما تمهیدات لازم برای شرکت این تیم در لیگ را نمی‌اندیشد؟ البته به نظر می‌رسد لجبازی فدراسیون با صدور کارت بازیکنان به علت عدم پرداخت تعهدات مالی تا روز گذشته باشد!


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image