۱
۰

جهان والیبال – دانیل میشیچ در مورد شرایط بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی والیبال، پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: بازیکنان بسیار آماده هستند و من از میزان آمادگی بدنی آنها در این مقطع زمانی شگفت‌زده شدم.

مربی بدنساز تیم ملی والیبال گفت: بر خلاف تورنمنت‌های گذشته که ما کارمان را از صفر شروع می‌کردیم، در این مسابقات، بازیکنان از تیم‌های باشگاهی خود به اردوی تیم ملی ملحق شدند و ما کمی از برنامه پیش بودیم. وظیفه من ارتقاء سطح فعلی بازیکنان و حفظ آن تا پایان تورنمنت است. خوشبختانه هیچ مصدومی نداریم و همه با قدرت در هنگام بدنسازی به تمرین مشغول هستند.

وی ادامه داد: من تمام تلاشم را خواهم کرد تا ملی‌پوشان با بدنسازی مناسب در طول مسابقات انتخابی المپیک دچار افت فیزیکی نشوند و با قدرت به کار خود ادامه دهند. تورنمنت بسیار مهمی پیش روی ماست و همه باید در آماده‌ترین شکل ممکن باشیم.

میشیچ تصریح کرد: امیرحسین اسفندیار و شهرام محمودی معمولاً سنگین‌ترین وزنه‌ها در تمرین را می‌زنند. علی شفیعی و سعید معروف هم به نسبت، وزنه‌های سنگینی را در تمرین مورد استفاده قرار می‌دهند. در مجموع من از همه راضی هستم چون تک تک بازیکنان تلاش خود را در تمرین می‌کنند. البته نمی‌توان آنها را از این طریق مقایسه کرد چون ساختار بدنی متفاوتی دارند.

او در مورد وضعیت آمادگی سعید معروف گفت: درست است که مسابقات باشگاهی چین آغاز نشده و او مثل سایر بازیکنان از میانه لیگ و کوران مسابقات به تیم ملی ملحق نشد ولی او کاملاً شاداب و سرحال به تیم ملی آمد و از نظر ذهنی و بدنی کاملاً است. او مصدومیت جزیی زانو دارد که چندان مهم نیست. من از شرایط او کاملاً راضی هستم.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک که از ۱۷ تا ۲۲ دی‌ماه در کشور چین برگزار می‌شود، آماده می‌کند و در مرحله گروهی این رقابت‌ها، با تیم‌های چین، قزاقستان و چین‌تایپه همگروه است./ تسنیم


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image