۰
۰

جهان والیبال – تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک آماده می‌کند و در این میان مصدومیت غفور برای بسیاری از دوستاداران والیبال یک دغدغه شده بود. دغدغه‌ای که شهرام محمودی با حضورش آن را به حداقل رساند و حالا اوضاع در اردوی تیم ملی بسیار بهتر از گذشته است.

شهرام محمودی درباره وضعیت تیم ملی و شانس این تیم برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به گفت: خداروشکر وضعیت تیم ملی بسیار خوب است و به لحاظ روحی و روانی هم وضعیت خوبی داریم و بچه‌ها با انگیزه بالایی در حال آماده‌سازی هستند و امیدوارم با حضور بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند بتوانیم شرایط آرمانی را رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این سوال که شانس حضور تیم ملی را در المپیک چقدر می داند، اظهار داشت: حقیقت این است که ما شانس بالایی برای حضور در المپیک داریم و تیم‌های چین و استرالیا نیز برنامه‌ریزی بلند مدتی برای رسیدن به این مسابقات داشته‌اند. اگر به چهار سال پیش بازگردیم ما مقابل چین بازی بسیار سختی داشتیم و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ موفق به شکست این تیم شدیم. حالا تیم چین خودش میزبان مسابقات است و در سالنی مسابقه می‌دهد که هر روز در آن تمرین می‌کند. به هر حال ما نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. معتقدم که همه باید از تیم حمایت کنند، از مسئولان تا رسانه‌ها و ما با انرژی مثبت مردم بتوانیم راهی مسابقات بشویم.

قهرمان بازی‌های آسیایی درپاسخ به این سوالی درباره حضورش در تیم ملی نیز تصریح کرد: بنده در آخرین باری که با کولاکوویچ صحبت کردم قرار شد که در تیم ملی حضور نداشته باشم و جایم را به بازیکنان جوانتر بدهم. من در تعطیلات نیم فصل بودم و حدود دو هفته استراحت کامل داشتم که آقای خوش‌خبر تماس گرفتند و موضوع مصدومیت غفور را مطرح کردند. من هم وقتی دیدم می‌توان برای دوستانم و تیم ملی کشورم ثمر بخش باشم، بدون معطلی خودم را به اردو رساندم.

قطر پاسور تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا بعد از صعود به المپیک بازهم در تیم ملی می‌ماند، عنوان کرد: حقیقتا احساس کردم لازم است کنار تیم باشم و آمدم. حتی اگر برای یک ماه هم باشد با جان و دل حاضرم با افتخار به تیم ملی کشورم خدمت کنم و درحال حاضر تمام تمرکزم بروی بازی‌های انتخابی است و اصل موضوع نیز این است که تیم باید تمام تمرکز خود را بروی این مسابقات و موفقیت در آن بگذارد و به امید خدا با تلاش بچه‌ها و کادر فنی بتوانیم به المپیک صعود کنیم و دل مردم را شاد کنیم./ برنا


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image