۱
۰

جهان والیبال – امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره تمرینات سه هفته گذشته تیم ملی افزود: بر اساس تصمیم فدراسیون والیبال، اردوهای تیم ملی زودتر از موعد مقرر شروع شد و پس از تعطیلی لیگ برتر، ۱۸ بازیکن به اردو دعوت شدند.

وی با یادآوری این که تمرینات تیم ملی بدون حضور لژیونرها در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد، گفت: به رغم این که تعدادی از بازیکنان خسته بودند، تمرینات در اردوی آماده‌سازی خیلی خوب شروع شد و بازیکنان با توجه به اهمیت بالایی که مسابقات انتخابی المپیک دارد، با انگیزه بسیار خوبی در تمرینات شرکت کردند.

سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: رقابت خیلی خوبی بین بازیکنان در پست‌های مختلف شاهد بودیم، چون المپیک رویداد بسیار مهمی است.

وی افزود: سعید معروف با توجه به این که لیگ چین به تعویق افتاد و پس از رقابت‌های انتخابی المپیک آغاز خواهد شد، به عنوان نخستین لژیونر به تمرینات پیوست و پوریا فیاضی نیز که قراردادش را با باشگاه بنجین لهستان فسخ کرد، به عنوان دومین لژیونر در تمرینات حاضر شد.

خوش خبر با بیان این که موسوی، عبادی‌پور و شریفی نیز وارد ایران شدند، گفت: میلاد عبادی‌پور روز چهارشنبه وارد ایران شد و سید محمد موسوی و مرتضی شریفی نیز پنجشنبه شب به کشورمان بازگشتند و این بازیکنان نیز از روز شنبه به تمرینات تیم ملی ملحق می‌شوند.

سرپرست تیم ملی والیبال در ادامه افزود: تمرینات تیم ملی در هفته پیش رو پیگیری خواهد شد و قطعاً تعدادی از بازیکنان حاضر، از ازدو خارج می‌شوند چون روز دوشنبه باید ترکیب نهایی تیم را به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کنیم.

خوش‌خبر با یادآوری این که مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا از ۱۷ دی ماه در چین آغاز می‌شود، گفت: تیم ملی جمعه شب (۱۳ دی) با پرواز مستقیم راهی گوانگژو می‌شود و از آنجا نیز با اتوبوس مسافت یکصد و پنجاه کیلومتری را برای رسیدن به شهر جیانگمن میزبان این رقابت‌ها، طی خواهد کرد.

وی در پایان با بیان این که تا کنون مشکل خاصی در رادوی آماده‌سازی نداشتیم و خوشبختانه مصدومی هم در اردو نداریم، گفت: متاسفانه تنها مصدومیت بازیکنان دعوت شده، امیر غفور بود که ما را بسیار آزرده خاطر کرد. غفور باید مدتی استراحت کند و به درمان مصدومیت خود بپردازد تا ان‌شاءالله پر قدرت و با آمادگی کامل به والیبال و تیم ملی برگردد.
وی ادامه داد: شهرام محمودی را سرمربی تیم ملی دعوت کرد تا جایگزین غفور شود. محمودی نیز با انگیزه فراوان و آمادگی بسیار خوبی در تمرینات شرکت می‌کند. تیم ملی به تجربه شهرام نیاز داشت و قطعاً این بازیکن کمک بسیاری به ما می‌کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image