۱
۰

جهان والیبال – پیام در شرایطی که پیش از رفتن به سیرجان با اعتصاب چند بازیکن اصلی تیم عملاً وارد فاز بحران شده بود توانست مانند سال گذشته برابر سیرجان پیروز باشد و تیم قدرتمند فولاد را شکست دهد.

ماجرا از این قرار است که بعد از اینکه سفر تیم به سیرجان با اتوبوس هماهنگ شد، ۵ بازیکن تیم به نام علیرضا بهبودی، حسن صنوبر، مجتبی شبان، بهرام فرید و عرفان علی‌نژاد نه تنها از همراهمی تیم خودداری می‌کنند بلکه با تشکیل جلسه با سایر بازیکنان سعی می‌کنند آنها را هم از رفتن با تیم منصرف کنند. اتفاقی که تیم را کاملا در شرایط بحرانی قرار می دهد.

در نهایت پیام با بازیکنان جوان و بومی خود مانند امیر حسین ناوی و علیرضا عبدی که سال گذشته به این تیم اضافه شدند و همچنین بازیکنان با تجربه‌ای مانند سحاب دلقندی و مجتبی یوسفی به سیرجان می روند و در حالی که انتظار نمی رفت این تیم بتواند در این دیدار امتیازی بگیرد با دست پر و امتیاز کامل به مشهد بر می گردد.

مشهدی‌ها موفق شدند در این بازی در ۳ ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۹ بر ۲۷ بر حریف خود غلبه کنند.

این تیم حالا چهارشنبه این هفته در مشهد میزبان کاله است و طبق قانون باید در این بازی هم بدون حضور تماشاگران به میدان برود. هرچند که گفته می شود تلاش های زیادی از سوی مسولان باشگاه و اداره کل ورزش و جوانان در جریان است تا محرومیت این تیم برای این بازی رفع شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image