۰
۰

جهان والیبال – برونو رزنده کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال برزیل درخصوص قهرمانی این تیم در جام‌جهانی ۲۰۱۹ اظهار داشت: واقعاً خوشحالم که توانستیم به عنوان قهرمانی برسیم، چراکه از ابتدای مسابقات هدف ما همین بود. ما ماه‌ها برای موفقیت در جام‌جهانی کار کرده بودیم و هنگامی که به هدف خود رسیدیم بسیار خوشحال شدیم.

وی با اشاره به بازی مقابل ژاپن ادامه داد: می‌دانستیم که ژاپن در سال‌های اخیر بسیار پیشرفت کرده است و پیش از بازی با ما شرایط بسیار خوبی داشتند. آنها سرویس‌های خوبی می‌زدند و دریافت‌های کم نقصی داشتند. ژاپنی‌ها در ست‌های دوم و چهارم بسیار ما را تحت فشار قرار دادند و در دفاع روی تور هم خوب بودند. در ست دوم کمی با مشکل روبرو شدیم و تمرکز خود را از دست دادیم.

رزنده کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل، گفت: ژاپنی‌ها از به خوبی از توپ‌های برگشتی سود بردند. ما در لحظاتی از بازی شرایط خوبی نداشیم و به همین دلیل مرتکب اشتباهاتی هم شدیم. در ست سوم فوق‌العاده کار کردیم و در ست چهارم هم همانطور که انتظار داشتیم بازی کردیم. به هر حال ما قهرمان این دوره هستیم و باید فردا هم یک کار بزرگ انجام دهیم تا بدون شکست قهرمان جهان شویم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image