۰
۰

جهان والیبال – ایگور کولاکوویچ درباره شکست سه بر دو تیمش مقابل ایران گفت: به تیم ایتالیا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. بازی سختی بود. در کل این تورنمنت برای ما خیلی سخت گذشته است. انجام ۱۱ بازی در ۱۵ روز و از طرفی حفظ آمادگی برای برخی بازیکنان، واقعا سخت بوده است. اسفندیار در جریان این بازی مصدوم شد و حضرت‌پور روز گذشته در پایش احساس درد کرد و ریسک نکردیم و او را بازی ندادیم.

وی افزود: علی شفیعی در این رقابت‌ها به دلیل سرماخوردگی که برایش پیش آمد، ۵ کیلو وزن کم کرد و بازی کردن برایش واقعا سخت است. همچنین معروف چند روز بابت مصدومیتش، نمی‌توانست تمرین یا بازی کند. یا حتی امیر غفور که از ناحیه آشیل احساس درد داشت. علی اصغر مجرد، شب گذشته به دلیل دل درد و حضور در بیمارستان، نخوابید و به خوبی استراحت نکرد. جواد کریمی هم در زانویش احساس درد دارد.

کولاکوویچ ادامه داد: ما واقعاً مشکلات زیادی داریم اما امروز از بازیکنانم تشکر می‌کنم و احترام زیادی برای آن‌ها قائل هستم چون با همه این توصیفات، به خوبی جنگیدند و بازی کردند. آن‌ها در این وضعیت سخت، همه تلاش خود را کردند. با وجود خالی بودن دستمان روی نیمکت، بازیکنان همه توان خود را به نمایش گذاشتند. فیاضی با یک پای سالم بازی کرد و در پای دیگرش احساس درد داشت.

سرمربی تیم ایران اضافه کرد: در هرحال بازی امروز یک بازی خوب و مبارزه بزرگی بود و در حالی که می‌شد سه بر صفر برنده شویم، متاسفانه سه بر دو شکست خوردیم. والیبال همین است؛ یک روز می‌برید و یک روز به این شکل بازی را واگذار می‌کنید.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image