۰
۰

جهان والیبال – تیم ملی والیبال ژاپن به سرمربیگری یوئچی ناکاگائیچی در نهمین مسابقه خود در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ توانست با نتیجه ۳ بر یک ایران را شکست دهد.

یوئچی ناکاگائیچی در پایان این مسابقه اظهار داشت: توانستیم در ست اول به سادگی پیروز شویم، اما پس از آن در ست دوم شکست خوردیم. فکر کردم که این بازی قرار است خیلی طول بکشد. برخی از امتیازها را با بدشانسی واگذار کردیم که به من احساس خوبی نمی‌دهد. از شرایط مسابقات آسیایی به نظر می‌رسید که ما نمی‌توانیم در مسابقات پیش‌رو به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: امروز کاپیتان ما یعنی یاناگیدا به بازی آمد و سرویس‌هایش برنامه حریف را مختل کرد، اما یک اشتباه غیرمنتظره پیش آمد و بازی بر اساس هدف ما پیش نرفت. به نظرم باید در لحظات آخر خیلی قرص و محکم‌تر گام برداریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن عنوان کرد: سرویس‌های ما با سرعت زده می‌شد و اسپک‌های ما هم خوب بود. ما دفاع‌های خوبی داشتیم، اما جدای از این بازی، جدای از اینکه ست را باختیم باید بگویم که ما والیبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. نیشیدا و ایشیکاوا امروز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند، اما فوکوزاوا باعث شد تا تیم به سمت جلو حرکت کند و موفق شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image