۳
۱

جهان والیبال – امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران، درمورد شرایط تیم ملی در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ اظهار داشت: شرایط‌مان بد نیست و امروز شهرمان را تغییر داده و وارد هیروشیما شدیم. یک جلسه تمرین امروز در این شهر خواهیم داشت و فکر می‌کنم خیلی زود بتوانیم به شرایط ایده‌آل برسیم.

وی درمورد شرایط مصدومان تیم ملی خاطرنشان کرد: مشکل خاصی وجود ندارد و تنها فرهاد قائمی مصدومیت دارد که او هم انشالله به زودی به ترکیب بازخواهد گشت.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران در خصوص خبری که روی سایت فدراسیون مبنی بر مصدومیت سعید معروف منتشر شده است، تصریح کرد: معروف مشکلی ندارد و آماده است. امروز هم همراه با تیم تمرین می‌کند. مشکلی که برای او پیش آمده جدی نیست و در حد یک گرفتگی ساده است و شاید نتوان روی این مشکل اسم مصدومیت گذاشت.

خوش‌خبر درخصوص عملکرد تیم ملی در این دوره از مسابقات، گفت: به هر حال رقابت‌های جهانی است و سختی‌های خاص خودش را دارد. تمام تیم‌ها تحت فشار هستند و تحمل این شرایط سخت خواهد بود. ما نیاز به برد داریم تا از این فشار خارج شویم. تمرینات خوبی داریم تا به هدف خود برسیم. به هر حال قاطی بزرگان جهان شده‌ایم و باید پا به پای آنها برویم.

وی ادامه داد: تاکنون بدون در نظر گرفتن نتایج، عملکرد خوبی داشتیم. همه دیدند که جوانان ایران چه عملکرد درخشانی مقابل تیم بزرگ برزیل داشتند. فکر می‌کنم در ادامه مسابقات هم برنامه کادر فنی استفاده از جوانان است تا بتوانند به خوبی کسب تجربه کنند. بازی‌های سخت‌تر ما در هیروشیما مانده و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه خود در جام‌جهانی ۲۰۱۹ روز چهارشنبه از ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف آمریکا خواهد رفت./ فارس


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image