۱
۲

جهان والیبال – اکبر نائینی در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۹ و شکست مقابل برزیل در دیدار پنجم اظهار داشت: فکر می‌کنم منتقدان والیبال به خوبی توانستند کولاکوویچ را وادار کنند که از بازیکنان جوان هم در زمین به عنوان بازیکن اصلی استفاده کند. او که مدعی شده بود دوستانش به او لقب ناپلئون هم داده‌اند هنوز یاد نگرفته که می‌توان از بازیکنان ذخیره هم در جریان بازی‌ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: کولاکوویچ فکر می‌کند وقتی بازیکنی را در ترکیب اصلی قرار نمی‌دهد در جریان بازی هم نمی‌تواند او را به میدان بفرست. برای مثال اگر در بازی مقابل برزیل از دو تعویضه (معروف و غفور بجای یلی و کریمی) استفاده می‌شد یا برای لحظاتی علی‌اصغر مجرد وارد میدان می‌شد قطعاً زحمات بازیکنان جوان به هدر نمی‌رفت و ایران می‌توانست برنده بازی باشد. دقیقا همین کار را سرمربی تیم ملی برزیل کرد و توانست آقای ناپلئون را شکست دهد!

کارشناس والیبال ایران خاطرنشان کرد: واقعاً به یاد نداریم که یک بازی را کولاکوویچ با تعویض‌هایش پیروز شده باشد. او تنها در شرایطی تعویض می‌کند که یک بازیکن مصدوم شده باشد. فکر می‌کنم بازهم منتقدان می‌توانند به وی یاد بدهند که بازیکنان روی نمیکت برای استفاده کردن در لحظات خاص هستند. اگر کولاکوویچ این نکته را هم یاد بگیرد می‌تواند به کشورش برگشته و مربیگری کند!/فارس


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image