۰
۰

جهان والیبال – سعید معروف در نشست خبری بعد از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل استرالیا گفت: هر دو تیم یکدیگر را به خوبی می‌شناختند چون در ماه گذشته سه بازی با هم داشتیم و می‌دانیم که استرالیا کیفیت خوبی دارد. فکر می‌کنم امروز عملکردمان در خصوص سرویس‌ها عالی بود. در دریافت‌ها هم خیلی خوب کار کردیم و این به ما کمک کرد تا پیروز شویم و به یک نتیجه خوب دست پیدا کنیم.

وی درباره مصاف با برزیل هم گفت: در دو روز گذشته وضعیت خوبی داشته‌ایم. ما شروع خوبی در این رقابت‌ها نداشتیم ولی همه بازیکنان بهتر شده‌اند. ما فردا مقابل بهترین تیم دنیا بازی می‌کنیم و باید از بازی لذت ببریم و نتیجه نباید خیلی برایمان مهم باشد.

کاپیتان تیم ملی ایران درباره غایب بودنش در دو بازی قبلی و این که احتمال دارد مقابل برزیل هم بازی نکند، گفت: ما بازیکنان خوبی در تیممان داریم و در هر پست، بازیکنان جوانی حضور دارند. بنابراین فکر می‌کنم این یک استراتژی است.

معروف ادامه داد: ما نمی‌دانیم فردا و روزهای دیگر چه بازیکنی به میدان می‌رود. پاسور دوم ما، جواد کریمی خیلی خوب بازی می‌کند و تمرکز کافی دارد. او در دو بازی قبلی به میدان رفته و ما برنده بودیم. من نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم ما به همین شکل ادامه می‌دهیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image