۰
۰

جهان والیبال – جواد کریمی در مورد پیروزی ۳ بر یک تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا اظهار داشت: هر چند که در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا توانستیم استرالیا را شکست داده و قهرمان شویم، اما شکست مقابل این تیم در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا خیلی برای ما سنگین بود. خدا را شکر امروز توانستیم استرالیا را در جام‌جهانی شکست دهیم و اعتماد به نفس خود را بالاتر ببریم.

وی در خصوص جوانگرایی در تیم ملی گفت: خوشبختانه کادر فنی در این مسابقات نگاه ویژه‌ای به بازیکنان جوان‌تر دارد و از طرفی خوشحالم که ما جوان‌ترها توانستیم به خوبی جواب اعتماد کادر فنی را بدهیم. در بازی امروز امیر غفور و برای لحظاتی عبادی‌پور و فیاضی هم به ترکیب اضافه شدند و توانستند موثر باشند.

پاسور تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: پیروزی مقابل استرالیا برای ما از نظر روحی بسیار مفید بود. آنها در ست پایانی ما را تحت فشار قرار دادند و اینکه توانستیم از این فشار سربلند خارج شویم بسیار خوشحال کننده است. به این پیروزی نیاز داشتیم تا اعتماد به نفس خود را بالاتر ببرم و یک بار دیگر نگاه مردم را به سمت والیبال برگردانیم.

کریمی افزود: به خوبی می‌دانیم که استرالیا جدی‌ترین حریف ما برای رسیدن به المپیک است و باید آنها را در رقابت‌های انتخابی از پیش‌رو برداریم. با بردهای اخیر مقابل استرالیا نباید مغرور شویم، اما این نتایج از نظر روحی خیلی به سود ما است. امیدوارم در ادامه مسابقات جام‌جهانی هم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و جواب اعتماد کادر فنی را بدهیم./ فارس


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image