۴
۲

جهان والیبال – رقابت های والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ از روز جمعه در تهران آغاز خواهد شد ولی این درحالی است که بانوان کشورمان تا کنون موفق به خرید بلیت این رقابت ها نشده اند.

در حالی که پیش از این اعلام شده بود قطعاً برای این رقابت های حضور بانوان در سالن بلامانع است، اما با شروع سامانه بلیت فروشی تا کنون هیچ یک از بانوان نتوانسته اند بلیتی خریداری کنند.

در ساعات ابتدایی هنگام خریداری بلیت، در قسمت تعیین جنسیت فقط گزینه “مرد” وجود داشت.

با گذشت چند ساعت، بالاخره جنسیت “زن” نیز به فیلد ها اضافه شد اما این در حالی بود که پس از پر کردن موارد و زدن دکمه ثبت، از همان دقایق ابتدایی تمام مسابقات مرحله مقدماتی با تکمیل ظرفیت در بخش زنان همراه بود و هیچ کس نتوانست بلیتی تهیه کند.

حربه نخ نمای فدراسیون والیبال/ بلیت فروشی روی اعصاب بانوان!

به نظر می‌آید با دستور مراجع بالاتر، این گزینه به صورت نمایشی در سایت وجود دارد و اصلا از همان ابتدا هم قرار نبوده بلیتی برای بانوان به فروش برسد.

این دوره نیز مانند دوره های قبل تعدادی از بانوان به صورت گزینشی از دوستان و آشنایان مسئولان فدراسیون والیبال انتخاب شده و در سالن حضور پیدا می‌کنند تا از سوی فدراسیون جهانی مورد مؤاخذه یا محرومیت قرار نگیرند.

به نظر می‌آید اینبارهم بلیت فروشی مسابقات روی اعصاب بانوان باشد و هیچ فردی نتواند به عنوان زن بلیت رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ را خریداری کند.

رقابت های والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ از جمعه ۲۲ خردادماه در تهران آغاز می‌شود و تیم ملی کشورمان نیز در نخستین دیدار از ساعت ۱۸:۳۰ فردا به مصاف سری لانکا خواهد رفت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image