۰
۰

جهان والیبال – تیم ملی والیبال فرانسه در دیدار نخست مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۱۹ باید روز پنجشنبه به مصاف رومانی برود، در حالی که هنوز وضعیت مصدومیت دو دریافت کننده اش نگران کننده است.

با توجه به مصدومیتی که در جریان گرم کردن پیش از بازی دوستانه برابر آلمان برای اروین انگاپت پیش آمد، عصر رو گذشته از او MRI گرفته شد که طی آن وجود آسیب دیدگی در دنده‌های این بازیکن تایید شد.

بدون شک این مصدومیت از حضور او در سه بازی نخست برابر رومانی، یونان و پرتغال جلوگیری خواهد کرد. لوران تیلی، سرمربی فرانسه نیز در این مورد گفت:

«به هیچ عنوان ریسک نخواهم کرد. با توجه به اتفاقاتی که در یورو ۲۰۱۷ و قهرمانی جهان ۲۰۱۸ افتاد. در مورد کلوه‌نو نیز همینطور است.»

همچنین انگاپت نیز در این خصوص اظهار داشت:

«مصدومیت سنگینی اتفاق نیفتاده است. این درد می‌تواند به سرعت از بین برود ولی به طور حتم برای شروع تورنمنت شانسی نخواهم داشت.»

البته ترور کلوه‌نو که به دلیل انقباض عضلانی دور از تمرینات بود، برای حضور از ابتدای مسابقات مشکلی ندارد اما همه چیز به تصمیم سرمربی فرانسوی‌ها بازمی‌گردد.

لوران تیلی با توجه به شرایط فعلی دو دریافت کننده خود، تیبو روسارد را به تمرینات فراخوانده است و او را در پست دریافت کننده بازی خواهد داد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image