۳
۰

جهان والیبال – علی شفیعی، بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران که پیش از مسابقات لیگ ملت ها به تیم استادِ پویتوین فرانسه پیوسته بود، با توافق با شهرداری ارومیه، حواشی زیادی را ایجاد کرد.

کلود برارد، مدیرعامل باشگاه پویتوین پس از مطلع شدن از عدم تمایل شفیعی به حضور در این تیم، اعلام کرد که به دنبال دریافت خسارت خواهد بود و این مسئله ضرر زیادی به آن ها وارد خواهد کرد.

اما مهمترین قسمت مصاحبه برارد، صحبت از نامه جنجالی است که از ایران برای این باشگاه فرستاده شده است. در این نامه صراحتا اعلام شده است که در ایران اعلام جنگ شده است و به همین دلیل علی شفیعی اجازه خروج از کشور را ندارد!

البته در اخبار به فرستنده این نامه اشاره ای نشده است. به نظر نمی‌آید خود شفیعی چنین نامه ای را نوشته باشد و اگر غیر این باشد، تنها باشگاهی که مورد اتهام قرار خواهد گرفت شهرداری ارومیه است.

باشگاه شهرداری ارومیه علیرغم طلبکاران زیاد داخلی و خارجی، با خریدن ستارگان میلیاردی، حسابی ریخت و پاش کرده است. در این مورد نیز نمی‌توان به طور قطعی قضاوت کرد اما احتمالاً این باشگاه قصد داشته است با اعلام چنین مسئله غیرواقعی (اعلام جنگ) از حضور شفیعی در این تیم فرانسوی جلوگیری کند.

در هرحال این نامه از سوی هر شخص و باشگاهی به باشگاه پویتوین فرستاده شده باشد، قطعاً مصداق خیانت و توهین به کشور عزیزمان بوده است و باید مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد.

باید منتظر واکنش علی شفیعی و باشگاه شهرداری ارومیه به این اتفاق جنجالی و آبروریزی بین المللی باشیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image