۰
۰

جهان والیبال – تیم ملی والیبال روسیه در دومین مسابقه خود در مسابقات انتخابی المپیک با نتیجه ۳ بر صفر کوبا را شکست داد و به دومین پیروزی خود در این مسابقات رسید.

شاگردان ساملوو در سه ست پیاپی و با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۷ بر ۲۵ کوبا را شکست دادند تا با دو پیروزی و شش امتیاز کامل فردا شب در یک فینال تمام عیار به مصاف سروقامتان ایران بروند.

روس ها که در این مسابقه بیش تر از ترکیب دوم خود استفاده کردند تنها در ست اول تیم برتر میدان بودند و در ست های دوم و سوم به دردسر افتادند و اگر تجربه بیشتر نبود بدون شک کوبا می توانست برنده حداقل یک ست باشد.

در این مسابقه وولکوف از روسیه و هررا از کوبا هر کدام با کسب ۱۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکنان میدان بودند. روس ها در دفاع و حمله برتر بودند اما کوبا در سرویس و دریافت به مراتب بهتر از حریف پر قدرت خود ظاهر شد.

والیبال روسیه و کوبا

دیدار ایران و روسیه فردا، یکشنبه از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می‌شود و برنده این بازی، جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست می‌آورد. تیم روسیه که از امتیاز میزبانی بهره می برد می داند در صورت شکست مقابل ایران باید در مسابقات گزینشی قاره ای به مصاف تیم های قدرتمندی برود. اما در طرف مقابل تیم کشورمان در صورت شکست در مسابقات گزینشی قاره ای قطعا کار آسان تری خواهند داشت و احتمال زیادی دارد تا صعود کنند. به این ترتیب روسیه علیرغم اینکه ستارگان مطرح خود را در اختیار دارد اما استرس شکست مقابل هواداران خودی را در سر دارد و همین عامل می تواند به موفقیت پسران خوب ایران کمک کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image