۲
۰

جهان والیبال – فدراسیون والیبال کشورمان با ارسال نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کرد که مجوز باشگاه پیام باطل شده و نمی‌تواند در فصل جدید رقابت ها شرکت کند.

همچنین در این نامه اشاره شد که مجوز ارائه شده توسط باشگاه پیام مشهد در سال گذشته، مربوط به رشته فوتبال بوده و با این حال بازهم توسط سازمان لیگ مورد قبول واقعا شده است. همچنین این مجوز تنها تا ۲۰ تیرماه سال گذشته اعتبار داشته و پس از آن منقضی شده است!

افشین داوری در متن نامه این اشتباه را سهل انگاری سازمان لیگ وقت می‌داند. سرپرست سازمان لیگ در آن تاریخ برعهده محمد حسین شفقی بوده و همچین احمد ضیایی ریاست فدراسیون والیبال را برعهده داشته است.

جای سوال است که چگونه و با استفاده از چه قانونی چنین اشتباه مهلک و وحشتناکی از سوی فدراسیون والیبال سر زده و با سرنوشت والیبال یک شهر و استان بازی شده است.

در هر حال باید این مورد را نیز با تاخیر به کارنامه درخشان (!) آقای ضیایی در سمت ریاست فدراسیون والیبال اضافه کرد. گرچه هنوز هم که هنوز است ضرر تصمیمات ریاست قبلی مانند تمدید پیش از موعد قرارداد ایگور کولاکوویچ و … به والیبال ایران پابرجاست.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image