۲
۱

جهان والیبال – پوریا فیاضی درمورد اینکه گفته می‌شود اردوی تدارکاتی بلغارستان به دلیل اعتراض بازیکنان به عدم دریافت پاداش‌‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ بوده است، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد. تیم ما در شرایط کنونی توان برگزاری بازی دوستانه را نداشت، چراکه اکثر بازیکنان در دوره ریکاوری هستند و فکر می‌کنم در این اوضاع برگزاری بازی دوستانه سودی هم برای ما ندارد.

وی ادامه داد: بعد از لیگ ملت‌ها بازیکنان واقعا خسته هستند. بازی‌های سنگینی برگزار کردیم و واقعا تحت فشار بودیم. در پایان یک تورنمنت سخت توانستیم عنوان پنجم را به دست بیاوریم، اما متاسفانه برخی‌ها حسابی از خجالت ما در آمدند و بجای گفتن «خسته نباشید» برخورد بدی با ما داشتند. از دید خیلی‌ها این موضوعات کوچک و گذرا است، اما در واقع تاثیر زیادی روی بازیکنان می‌گذارد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در خصوص مسابقات انتخابی المپیک در روسیه گفت: بدون شک تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و از نظر من بهترین نتیجه کسب سهمیه المپیک است. با تیم‌های روسیه، کوبا و مکزیک بازی خواهیم کرد و حق نداریم تیمی را دست‌کم بگیریم. شاید همه فکر کنند تنها روسیه حریف جدی ما است، اما اینگونه نیست و باید مقابل تمام تیم‌ها با قدرت حاضر شویم. امیدوارم در این مسیر مردم هم ما را دعا کنند تا شرمنده‌ آنها نشویم.

فیاضی عنوان کرد: شاید کارمان در روسیه سخت باشد، اما ناامید نیستیم. مردم شک نداشته باشند که کم کاری نخواهیم کرد و می‌جنگیم تا بهترین نمایش را داشته باشیم. وقتی پیراهن تیم ملی را به تن می‌کنیم راهی جز جنگیدن برای پیروزی نداریم./ فارس


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image