۰
۰

جهان والیبال – نقل انتقالات لیگ برتر والیبال امسال با رقابت شدید چند تیم آغاز شده و بازار گرمی را تجربه می‌کند. از برخی تیم‌ها خبر می‌رسد که تمریناتشان در آستانه آغاز است و این در شرایطی است که مشکلات مدیریتی هنوز فرصت شروع کار به مشهد را نداده است.

شهرداری ورامین، خاتم اردکان، سایپا، پیکان، سپاهان و شهرداری ارومیه اولین تیم‌هایی بودند که خیلی سریع وارد بازار نقل و انتقالات شدند و ارومیه توانست سید محمد موسوی که سال گذشته برای مشهدی‌ها به میدان رفته بود به خدمت بگیرند.

اما حالا خبر می‌رسد که سایر تیم‌ها هم وارد بازار نقل و انتقالات شدند و فهرست ۱۶ نفره‌ای که از سوی جبار قوچان نژاد به عنوان بازیکنان نماینده والیبال خراسان اعلام شده بود، در رادار تیم‌های دیگر قرار گرفته است.

علیرضا بهبودی، حمزه زرینی، سعید مصطفی وند، مصطفی شریفات، شهروز همایونفرمنش، امین علوی و مجتبی یوسفی بازیکنانی هستند که پیشنهادات تازه ای از تیم‌های مختلف دریافت کردند و منتظر مشخص شدن نماینده مشهد هستند و با توجه با آغاز تمرینات برای آماده سازی لیگ برتر باید هرچه سریعتر تیم آینده خود را انتخاب کنند.

هفته گذشته فدراسیون والیبال اعلام کرد که اگر پیام نتواند بدهی‌های خود را تسویه کند امتیاز این تیم سلب خواهد شد و همچنین مجوز این باشگاه باید دوباره برای حضور در لیگ برتر بررسی شود.

با این وجود باید ببنیم که پس از پشت سر گذاشتن حواشی مختلف مشهدی‌ها که سال گذشته جایگاه سومی لیگ برتر را با نمایش خوب خود پس از چندسال دوری کسب کردند بازهم در لیگ برتر حاضر هستند و یا جای خود را به تیمی دیگر می‌دهند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image