۵
۱

جهان والیبال – اکبر محمدی در واکنش به عدم پوشش تلویزیونی بازی های تیم جوانان ایران در رقابت های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: تا الان مسئولان برگزاری مسابقات همکاری مطلوبی با ما داشتند و امکانات خوبی در اختیار تیم ایران گذاشتند و نمی شود به آنها خرده گرفت که میزبان خوبی نبوده اند اما متاسفانه به خاطر مسائل سیاسی، بازی های تیم ایران را پوشش تلویزیونی ندادند.

وی ادامه داد: در صحبتی که با مسئولان برگزاری مسابقات داشتم آنها نیز از این اتفاق متاسف بودند و می گفتند که اجازه ندارند بازی های ایران را پوشش تلویزیونی بدهند. حتی قرار بود بازی ایران با بحرین هم پخش تلویزیونی نداشته باشد اما در نهایت تصمیم خود را تغییر دادند و بازی ایران و بحرین را شبکه تلویزیونی بحرین پخش کرد.

گزارش تصویری والیبال ایران 3-0 بحرین/ قهرمانی جوانان جهان 2019

سرپرست تیم والیبال جوانان با اشاره به اینکه عدم پوشش بازی های تیم ایران را به فدراسیون والیبال ایران انتقال داده گفت: مسئول روابط بین الملل فدراسیون والیبال با فدراسیون جهانی مکاتبه کرده و این فدراسیون را در جریان عدم پوشش تلویزیونی بازی های تیم ایران قرار داده. مسئولان فدراسیون جهانی هم گفته اند که این مسئله را پیگیری خواهند کرد.

محمدی در پاسخ به این سوال که بازی تیم ایران مقابل برزیل پوشش تلویزیونی خواهد داشت یا خیر، اظهار داشت: فکر می کنم با توجه به حساسیت و اهمیت مرحله نیمه نهایی، بازی ایران و برزیل پخش تلویزیونی داشته باشد اگر هم نداشت ما باز هم این موضوع را به فدراسیون جهانی انعکاس می دهیم. امیدواریم این مسئله حل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد، با توجه به بازیکنان خوب و کادر فنی و آنالیزورهای بادانش و پرتلاشی که داریم امیدوارم بتوانیم یک نتیجه خوب مقابل برزیل کسب کنیم./فارس

 

بیشتر بخوانید

گزارش تصویری والیبال ایران ۳-۰ بحرین/ قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹

عطایی: از اینکه برای دومین بار به نیمه نهایی صعود کردیم خوشحالم / برزیل حریف قدرتمندی است.

بحرین میزبان مقابل جوانان ایران له شد!

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image