۴
۰

جهان والیبال -بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان گفت: این صعود یک افتخار است که نصیب والیبال ایران شد استراتژی اصلی ما این بود که جزو ۴ تیم پایانی شویم که خوشبختانه این استراتژی محقق شد. امیدوارم در نیمه نهایی هم بتوانیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

وی در مورد اینکه آیا پیش بینی می کرد تیم ایران مقابل بحرین به راحتی پیروز شود، گفت: ما به قدرت خود واقف هستیم، حتی پس از شکست مقابل ایتالیا هم نگرانی بابت حضور در نیمه نهایی نداشتیم. بازی ۳ بر صفر مقابل بحرین ما را تحت هر شرایطی به نیمه نهایی می برد. مقابل بحرین با ترکیب اصلی بازی کردیم و یک تمرین خوب برای تیمم بود.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران افزود: ما سعی کردیم اشتباهات دوره های قبل را تکرار نکنیم و بر همین اساس به گونه ای برنامه ریزی کردیم که بعضی رقبای مرحله دوم را خودمان انتخاب کنیم. در دوره قبل می توانستیم در گروهی باشیم که برای ما بهتر شود اما این کار را انجام ندادیم.

عطایی در خصوص بازی با برزیل در نیمه نهایی خاطرنشان کرد: برزیل تیم بسیار قدرتمندی است اما ما هم قدرت تیم خود واقف هستیم. این بازی قابل پیش بینی نیست. همه تیم های حاضر در مسابقات در ۶ مسابقه حاضر شده اند و از یکدیگر شناخت کافی دارند بنابراین ما یا باید در طول بازی استراتژی ها تیم حریف را خنثی کنیم یا اینکه به گونه ای بازی کنیم که تا الان بازی نکرده ایم.

 

بیش تر بخوانید:

بحرین میزبان مقابل جوانان ایران له شد!


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image