۱
۰

جهان والیبال – بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در بازی با بحرین داور به نفع آن‌ها سوت خواهد زد اما کاری نمی‌توان‌ کرد.

امیرحسین اسفندیار دریافت کننده تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از شکست مقابل ایتالیا در دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار کرد: امروز بازی بدی انجام ندادیم اما نتوانستیم آنطور که می‌خواستیم توانایی های خود را نشان دهیم و در نهایت شکست خوردیم. هنوز شانس صعود به نیمه نهایی را داریم و امیدوارم مقابل بحرین با یک نتیجه خوب پیروز شویم و راهی نیمه نهایی شویم. بازی فردا برای ما حیاتی است و باید هر چه در توان داریم مقابل این تیم به کار بگیریم.

کاپیتان تیم والیبال جوانان ایران درباره اینکه اشتباهات فردی بازیکنان ایران مقابل ایتالیا زیاد بود، تصریح کرد: در بعضی از لحظات بازی امتیازاتی را روی اشتباهات فردی خودمان از دست دادیم اما بازی با ایتالیا تمام شده و باید با آنالیز نقاط ضعف تیم را رفع کنیم. بازی فردا برای ما حساس است و بازیکنان قطعا کمی استرس خواهند داشت.

او در مورد اینکه احتمال دارد در بازی با بحرین ناداوری رخ دهد، اظهار داشت:  امروز هم داور ما را اذیت کرد و در بازی برابر بحرین هم داور قطعا به نفع تیم حریف سوت خواهد زد، متاسفانه در این مورد نمی‌توان کاری کرد. /ایسنا


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image