۰
۰

اختصاصی جهان والیبال – معنوی نژاد ستاره اصفهانی تیم ملی والیبال در گفتگویی دوستانه از مسائل مختلف تیم ملی، مصدومیت و پیشنهادهای فصل آینده اش صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

مصدومیت و حضور در شیکاگو

معنوی نژاد گفت: پس از بازی با بلغارستان و در حالی که تیم روند خوبی داشت هنگام فرود پس از ضربه احساس درد کردم اما پس از معالجه مشخص شد گرفتگی عضله بوده و با تشخیص پزشک تیم چند روزی را استراحت کردم تا دردم تشدید نشود و حالا پس از گذشت چند روز از فردا تمریناتم را به شکل جدی تری دنبال می کنم و برای حضور در مرحله نهایی مشکلی ندارم و انتخابم برای شیکاگو بستگی به انتخاب سرمربی دارد.

عملکرد تیم ملی در مرحله مقدماتی

دریافت کننده تیم ملی اضافه کرد: تیم ما در مرحله مقدماتی نشان داد که چقدر هماهنگ و همدل است و بازیکنان با انگیزه بالا سعی دارند قدرت تیم ملی را نشان دهند. تیم ما هر چه از مسابقات گذشت به هماهنگی بیش تری رسید و برایش فرقی نداشت که چه تیمی در مقابلش قرار بگیرد ضمن اینکه کار گروهی در تیم ما بهتر از هر تیم دیگری صورت گرفت.

گزارش تصویری دیدار ایران 3-0 چین؛ لیگ ملت های والیبال 2019

حریفان مرحله نهایی

وی در خصوص برزیل و لهستان گفت: برزیل تیم قدرتمندی است که نیاز به تعریف ندارد و ما در مرحله مقدماتی هم با وجود عملکرد قابل قبول در برابر آن ها ۳ بر ۲ شکست خوردیم. تقابل با لهستان هم همیشه برای ما حساس بوده و معمولا بازی با انها خوب از آب درآمده است. در خصوص اینکه ترجیح میدادم که با چه تیم هایی روبرو شویم باید عنوان کنم که واقعا فرقی برای شخص من نداشت و تیمی که بخواهد موفق شود و روی سکو برود باید مقابل هر حریفی با قدرت ظاهر شود. هدف ما کسب مدال است و می خواهیم از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنیم.

انتخاب باشگاه فصل آینده

ستاره اصفهانی تیم ملی در خصوص تیم فصل آینده اش و احتمال حضور در تیم شهر زادگاهش تصریح کرد: قطعا حضور در تیم سپاهان به عنوان نماینده شهر اصفهان برایم افتخار است اما قطعا برای ادامه پیشرفتم ترجیح می دهم همچنان در اروپا به والیبال ادامه دهم. چند پیشنهاد جدی از لیگ لهستان و روسیه دارم و در مورد ماندنم در سری آ و باشگاه ورونا به زودی تصمیم خواهم گرفت.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image