۰
۰

جهان والیبال – سرمربی تیم ملی ایران پس از پیروزی مقابل صربستان به اظهار نظر پرداخت.

ایگور کولاکوویچ در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل صربستان در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ اظهار داشت:

من اول باید بگویم در اردبیل چه اتفاقی افتاد. آن هفته به خاطر اشتباه سایت مسابقات که نوشته بود ایران صعودش به دور نهایی قطعی شده، بچه‌ها به خاطر این که فکر می‌کردند صعود کردیم، انرژی مبارزه‌ی خود را قبل از بازی با فرانسه از دست دادند‌؛ به همین خاطر کار خیلی سختی داشتیم تا آن‌ها را برگردانیم به راهی که از قبل در آن بودیم.

وی ادامه داد:

امشب تیم صربستان با بهترین ترکیب برابر ما قرار گرفت. ما بردیم اما کمی تحت فشار بودیم. پوئن به پوئن بازی کردیم و پله به پله، بدون این که تسلیم شویم. در این دیدار غفور و موسوی با وجود درد، مقاومت زیادی از خود نشان دادند. غفور با درد کف پایش بازی کرد و به همین دلیل به سختی حضور در جمع ۶ تیم را نهایی کردیم. از صعود به مرحله نهایی بسیار خوشحال هستم. منتظر نماندیم که دیگران این کار (قطعی کردن صعود ایران) را انجام دهند و امشب بالاخره صعود کردیم.

او در مورد بازی مقابل صربستان که پیش از این هدایت آن را بر عهده داشت گفت:

من حالا با تمام قلب خود با تیم ‌ملی ایران ارتباط گرفته‌ام و به همین خاطر، دیگر خیلی مسئله‌ی خاصی نیست که جلوی صربستان قرار بگیرم. فقط به این فکر می‌کردم که یک تیم قوی یعنی صربستان را بردیم. بازی مشکلی را بردیم. البته مطمئن بودم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم اما یک سری محدویت‌ها مثل مصدومیت غفور را داشتیم. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و راحت بازی می کردند. تیم ما تحت فشار بود. اما بعد از صحبت با مربیان و بازیکنان صربستان توجه شدم که آنها از دریافت تیم ما سورپرایز شده بودند؛ حتی یک امتیاز مستقیم نیز به آنها ندادیم.

وی در پایان گفت:

همه تیم در ۲ بازی بعدی تغییر خواهد کرد. بازیکنان ذخیره شایستگی یک بازی خوب را برابر تماشاگران زیاد را دارند و بازیکنانی که امشب بازی کردند هم باید استراحت کنند.

 

بیشتر بخوانید

گزارش تصویری دیدار ایران ۳-۱ صربستان / لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹

سروقامتان ایران با عبور از سد صربستان به مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ صعود کردند


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image