۰
۰

جهان والیبال – مسئولان باشگاه ورونا ایتالیا پس از شکست در مرحله یک چهارم نهایی سری آ مقابل لوبه و حذف از دور مسابقات، سرمربی صربستانی خود را برکنار کردند.

استفانو ماگرینی، مدیرعامل این باشگاه در مورد برکناری گربیچ در حالی که او هنوز یک سال دیگر با آبی پوشان قرارداد داشت توضیحاتی به زبان آورد که تعجب اهالی والیبال را به دنبال داشت.

او در این مورد گفت: «ما باید برای فصل جدید برنامه ریزی می‌کردیم ولی در وهله نخست باید از سرمربی توضیحاتی را در مورد اتفاقات طول فصل می‌خواستیم. چهار روز بعد از بازی با لوبه من از گربیچ درخواست ملاقات کردم اما او به من گفت که در تعطیلات به سر می‌برد و پس از تعطیلات هم باید به تمرینات تیم ملی صربستان برود. این اقدام او بدون موافقت من انجام شده بود.»

ادامه داد: «او باید به من توضیح بدهد که چگونه ممکن است تعدادی از بازیکنان (استفان بویر و …) و اعضای کادرفنی شب قبل از بازی با پادووا را در دیسکو به سر برده اند. برای من غیر قابل باور است که چند نفر از اعضای کادر فنی هم همراه بازیکنان حاضر بودند. اگر آن بازی را از دست نمی‌دادیم و در جدول به رده چهارم می‌رسیدیم، اسپانسرهای باشگاه ۵۰۰ هزار یورو به باشگاه کمک می‌کردند.»

وی همچنین اظهار داشت: «گربیچ به من پاسخ داد که شب نشینی صحت داشته است ولی مسئولیت آن را برعهده نمی‌گیرم. ولی این قابل قبول نیست. کنترل بازیکنان برعهده سرمربی است و او نمی‌تواند پشت این ناکارآمدی قایم شود.»

ماگرینی در پایان گفت: «در سه سال آینده با استویچف راه کاملاً متفاوتی را طی خواهیم کرد. با توجه به سرمایه قابل توجهی که از طرف حامیان مالی برای باشگاه در نظر گرفته شده است، اهداف بزرگی را به ارمغان خواهیم آورد.»

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image