۲
۰

بازی پنجم فینال والیبال سری آ ایتالیا

 

جهان والیبال – دو تیم پروجا و لوبه همانند فصل گذشته به فینال والیبال سری آ رسیدند.بازی پنجم فینال به میزبانی پروجا امشب برگزار خواهد شد.

لوبه با برتری مقابل ترنتینو قهرمان جام باشگاه های جهان به فینال لیگ ایتالیا رسید.هم تیمی های سوکولوف در طی چهار مسابقه موفق به شکست یاران جیانلی شدند. شاگردان برناردی برای رسیدن به فینال کار دشوارتری داشتند. پروجا با عبور از یاران زایتسف در بازی پنجم حریف لوبه در فینال شدند.شیاطین سرخ پس از برگزاری ۵ مسابقه موفق به شکست شاگردان ولاسکو شدند. پروجا و لوبه به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های اول و سوم به پلی آف صعود کردند. این دو غول باشگاهی والیبال ایتالیا در دور مقدماتی ۲ بار به مصاف هم رقتند. پروجا در هر دو تقابل رفت و برگشت دور مقدماتی با نتایج ۳ بر ۰ و ۳ بر ۱ مقابل لوبه به برتری رسید.

بازی نخست دو تیم پروجا با درخشش لئون با نتیجه ۳ بر ۰ پیروز شد. کهکشانی های لوبه در آن رقابت اسیر سرویس های سهمگین پروجا شدند. دیدار دوم با برتری ۳ بر ۱ لوبه ای ها همراه شد.تقابل سوم دو تیم با نتیجه ۳ بر ۰ به سود پروجا خاتمه یافت.اما این پایان کار نبود، شاگردان دجورجی با پیروزی ۳ بر ۰ در دیدار چهارم کار را به مسابقه نهایی کشاندند. ستاره های کوبایی نقش مهمی را برای تعیین قهرمان این فصل لیگ ایتالیا ایفا خواهند کرد. حمایت هواداران پر شور پروجا در سالن پالا بارتون می تواند برگ برنده اصلی شاگردان برناردی در دیدار امشب باشد. لئون و آتناسویچ بهترین بازیکنان پروجا به حساب می آیند.در طرف مقابل علاقه مندان به تیم والیبال لوبه چشم به درخشش ستارگان خود از جمله خوانتورینا، لئال و سوکولوف دوخته اند.فینال رقابت های لیگ ایتالیا همانند مسابقات نیمه نهایی به صورت برد ۳ از ۵ برگزار می شود.

شما می توانید این فینال جذاب را از طریق جهان والیبال به صورت زنده (آنلاین) تماشا کنید.

لوبه – پروجا | ساعت ۲۳:۰۰

لینک۱: yon.ir/qEVvu
لینک۲: yon.ir/DTPPC

توضیحات پخش زنده بازی پنجم فینال:

سرور های پخش این بازی خارجی هستند. امکان اختلال در دریافت تصاویر وجود دارد.

برای استفاده از لینک ۱ فیلترشکن خود را خاموش کنید.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image