۰
۰

جهان والیبال -متئو اندرسون در گفتگویی که در هنگام برگزاری دور نهایی سوپر لیگ روسیه انجام داد از دوران طلایی اش در روسیه و نیز برگشتش به سری آ و تیم مودنا گفت.

وی در خصوص شرایط مودنا در زمان حضورش گفت:

در آن زمان با وجود اینکه قرارداد داشتم، اما می خواستم مودنا را ترک کنم. اوضاع تیم نابسامان و به هم ریخته بود و همین عامل باعث شد ارتباط بین کادر فنی و بازیکنان خوب نباشد. مودنا جایی است که بازی کردن دشوار است، همانطور که در کازان همه فقط منتظر پیروزی هستند.

 اندرسون در خصوص قبول پیشنهاد زنیت افزود:

لوکا نوینی مدیر برنامه هایم در خصوص پیشنهاد تیم های دینامو مسکو و زنیت کازان با من صحبت کرد. واقعا در آن موقع نمی دانستم کدام را انتخاب کنم پول و مدت قرارداد هر دویکسان بود، بنابراین از لوکا مشورت گرفتم و او به من گفت که زنیت بهترین تیم جهان است و به من تاکید کرد که در کازان یا بهترین بازیکن خواهی شد یا شکست خواهی خورد.

فوق ستاره امریکایی فصل بعد مودنا ادامه داد:

وقتی تصمیم گرفتم که از زنیت بروم، ابتدا در مورد کارم فکر کردم، اما کار من فقط چیزی نیست که در زمین انجام می دهم، بلکه افرادی که در اطرافم هستند و خانواده ام محسوب می شوند جزیی از کار و زندگی حرفه ای من هستند و اگر خوشحال باشند من هم خوشحال خواهم شد. علاوه بر این می خواهم برای المپیک ۲۰۲۰ و  رسیدن به مدال طلا آماده شوم و هدف من سکوی قهرمانی است. در مودنا با دو آمریکایی دیگر همبازی خواهم بود. کریستنسن و هولت مرا در این مسیر یاری خواهند کرد. ما هدف مشترکی داریم. ارتباط خوب با هم تیمی ها کلید موفقیت در مسابقات بزرگ است. با اینکه بیش از پنج سال است که در تیم ملی با هم بازی می کنیم اما با این وجود هماهنگ شدن با تیم دشوار است.

تیم ملی آمریکا در هفته اول لیگ ملت های والیبال با تیم های برزیل، لهستان و استرالیا همگروه است و در نخستین دیدار دهم خرداد به مصاف برزیل خواهد رفت. آمریکا میزبانی مرحله نهایی این مسابقات را بر عهده دارد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image