۱
۰

جهان والیبال -آندره‌آ جیانی، پس از دعوت از ۲۳ بازیکن برای حضور در اردوی آماده سازی این تیم اعلام کرد که هدف آنها حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال است.

در لیست اعلام شده نام گئورگی گروز ستاره مجاری الاصل آلمان و باشگاه زنیت سن پترزبورگ که همگان وی را با سرویس های مرگبارش می شناسند و لقب بمب افکن را یدک می کشد دیده نمی شود. بومه، فوروم، کامپا، کالیبردا، وبر و … به عنوان بازیکنان مطرح و با سابقه در بین اسامی حضور دارند.

تیم ملی آلمان به عنوان یکی از حریفان ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، در دو بازی دوستانه مقابل لهستان طی روزهای شنبه ۴ و یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ در شهر «گلیویسه» به مصاف لهستان خواهد رفت.

جیانی در مورد شرایط تیمش گفت:

ما سال گذشته به فینال بسیار نزدیک بودیم ولی امسال تلاش ما این است که به تلاش خود اضافه کرده و جایی در فینال داشته باشیم. ما تیم قدرتمندی متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان در اختیار داریم. برای من خیلی مهم است که روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و تلاش ما در هفته‌های باقیمانده تا شروع لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، همین موضوع است.

تمرینات تیم ملی آلمان از روز جمعه ۱۳ اردیبهشت در شهر «کینباوم» آغاز می‌شود. آلمانی‌ها در هفته نخست لیگ ملت‌ها و از ساعت ۱۲:۳۰ روز ۱۲ خرداد در چین به مصاف ایران می‌روند.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image