۰
۰

جهان والیبال – در جریان برگزاری صد و شصت و چهارمین نشست هیات رییسه و هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که در محل کمیته برگزار شد، به پیشنهاد «محمود خسروی وفا» رییس کمیته و با موافقت اعضای هیات رییسه و هیات اجرایی، «هادی رضایی» به عنوان دبیر اجرایی کمیته به مدت چهار سال انتخاب شد.

رضایی سال ها در بدنه ورزش جانبازان و معلولین کشور فعالیت دارد و در کسوت ورزشکار و سرمربی تیم ملی، سابقه حضور در هشت دوره پارالمپیک را در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است.

دبیر کلی فدراسیون والیبال معلولین آسیا و اقیانوسیه، مدرس جهانی، خبره ورزشی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، عضویت در هیات رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به مدت هشت سال، سرپرستی کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، ریاست هیات ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی و عضو هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی رضایی در دو دهه گذشته به شمار می رود.

انتخابات رییس و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک آذرماه سال گذشته برگزار شد که طی آن «محمود خسروی وفا» به عنوان رییس کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شد. / ایرنا


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image