۰
۰

جهان والیبال – حسین دهقان شهردار ورامین اظهار داشت: جا دارد از اصحاب رسانه و خبرنگاران دشت ورامین که در پوشش اخبار والیبال در سال ۹۷ نقش بسزایی ایفا کردند تشکر کنم که اخبار را به‌صورت آنلاین به مردم انتقال دادند.

وی گفت:

تمرینات تیم والیبال شهرداری ورامین برای بازی‌های آسیایی رو به پایان است و این تیم توانسته آمادگی کامل را جهت حضور پرقدرت و با اقتدار در مسابقات آسیایی به دست آورد تا از نام ورامین و اعتبار والیبال ایران در آسیا دفاع کند.

شهردار ورامین افزود:

امید است تیم والیبال شهرداری ورامین با مربی جوان و آینده دار خود رحمان محمدی و جذب بازیکنان جوان و با اخلاق والیبال ایران برای دومین بار قهرمانی آسیا را برای ورامین به ارمغان بیاورند.

دهقان تصریح کرد:

پاداش قهرمانی تیم والیبال ورامین در لیگ برتر پرداخت‌شده است و اعضای شورای شهر تمام‌قد از این تیم حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

وی ادامه داد:

جامعه ورزشی می‌تواند در شهر تحرکات خوبی را ایجاد کند و جوانانی پویا، شاداب و بانشاط را به وجود آورد و آنان را از آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند.

شهردار ورامین بیان کرد:

در بودجه سال ۹۸ اعتباری که برای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی پیش‌بینی‌شده بیش از ۱۰ میلیارد تومان است و وظیفه اصلی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری استعدادیابی در رشته‌هایی است که ورامین در رده اول کشور خوش می‌درخشد.

دهقان در پایان خاطرنشان کرد:

شهرستان ورامین از شهرستان‌های بااستعداد و جوانان ورزشی است و ردیف لازم در بودجه سال ۹۸ جهت استعدادیابی در نظر گرفته‌شده است. / فارس


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image