۰
۱

جهان والیبال – رضا صفایی، پشت خط زن تیم والیبال کاله، قرار بود به عنوان بازیکن کمکی تیم شهرداری ورامین، قهرمان ایران را در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا همراهی کند. او پس از چند جلسه تمرین با شهرداری ورامین بدلیل به موقع حاضر نشدن پاسپورت مفقود شده‌اش جام باشگاه‌های آسیا را از دست داد. بعد از این اتفاق با نظر رحمان محمدی‌راد، جواد حسین‌آبادی جانشین او شد.

صفایی  در خصوص این اتفاق اظهار داشت: بعد از اتمام رقابت‌های لیگ برتر مسئولان شهرداری ورامین برای همراهی تیم خود در جام باشگاه‌های آسیا به من پیشنهاد دادند. من هم با توجه به شرایطی که داشتم پیشنهاد آنها را قبول کردم. چند روز هم همراه با سایر بازیکنان این تیم تمرین کردم.

وی ادامه داد: تمرینات بسیار خوبی را در تیم شهرداری ورامین برگزار کردیم. جو تیم آنها بسیار خوب است و به خوبی مهمان‌نوازی کردند. انگیزه زیادی داشتم تا نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا را همراهی کنم، اما در آخرین لحظات پاسپورتم که گم شده آماده نشد. متاسفانه با توجه به اتفاقاتی که رخ داد باید بگویم که قسمت نبود شهرداری ورامین را همراهی کنم. با این حال برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که نماینده ایران با قهرمانی به کشور بازگردد.

پشت خط زن تیم والیبال کاله درخصوص اینکه آیا احتمال دارد فصل آینده در تیم شهرداری ورامین توپ بزند یا خیر، تصریح کرد: من سال بسیار خوبی را در آمل داشتم و بدون شک اولویتم برای سال آینده باشگاه کاله است. اگر مسئولان این تیم به هر دلیلی خواهان من نباشند قطعاً سایر پیشنهادهایم را بررسی می‌کنم. در آمل شرایطم ایده‌آل است و ارتباطم با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم بسیار خوب است. /فارس

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image