۰
۰

جهان والیبال – مصطفی کارخانه یکی از پرافتخارترین بازیکنان و مربیان والیبال تاریخ ورزش ایران است. او با تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان قهرمانی‌های متعددی در آسیا و جهان کسب کرده و در جام باشگاه‌های آسیا هم ۷ بار قهرمانی با تیم‌های صنام، پیکان و بانک سرمایه داشته است.

کارخانه ۹ سال عنوان بهترین مربی والیبال ایران را از آن خود کرد و نشان ملی را هم از سوی رئیس‌جمهور پیشین دریافت نمود. او قهرمانی‌های زیادی هم در لیگ والیبال کشور داشته و سال‌ها سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بوده است.

تاریخ تولد :

۲ خرداد ۱۳۳۸

در آکادمی والیبال فعال هستم

من در حال حاضر شغلی جز تعلیم و تربیت استعداد‌های والیبال کشورم ندارم و در یک آکادمی والیبال واقع در لواسان که متعلق به شهرداری لواسان است فعالیت می‌کنم.

مردم نباید بخرند!

زندگی من هم با شرایط اقتصادی که پیش آمده سخت شده است و من مقصر را خود مردم می‌دانم. هر چیزی که کم می‌شود مردم هجوم می‌آورند و باعث می‌شوند که قیمتش چند برابر شود در حالی که اگر نخرند دوباره ارزان می‌شود.

اتومبیل شخصی :

پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۹۰

پاسداران زندگی می‌کنم

من در تهران محله پاسداران زندگی می‌کنم و خوشحالم عملکردم سال‌ها طوری بوده که مردم هنوز هم مرا مورد لطف خودشان قرار می‌دهند.

روابطم را حفظ کرده‌ام

با اکثر مربیان و بازیکنان همدوره‌ای خودم و شاگردانم در تماس هستم و در مناسبت‌های مختلف هم همدیگر را می‌بینیم و جویای احوال می‌شویم.

تیم مورد علاقه:

رئال مادرید

بازیگر مورد علاقه:

مرحوم محمدعلی فردین

خواننده مورد علاقه:

محمدرضا شجریان

سرگرمی مورد علاقه:

بودن کنار خانواده و نوه کوچکم

ورزش این روزها:

والیبال، فوتبال، بسکتبال، دوومیدانی و تنیس روی میز / خبر ورزشی


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image