۲
۰

جهان والیبال – المپیک ریو آخرین میدانی بود که شهرام محمودی با پیراهن تیم ملی والیبال به میدان رفت. او پس از این رقابت‌ها ترجیح داد دیگر برای تیم ملی به میدان نرود و حتی دعوت ایگور کولاکوویچ را نیز رد کرد.

پس از این اتفاق بود که کولاکوویچ اعلام کرد که دیگر محمودی را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد اما در جدیدترین لیست سرمربی مونته‌نگرویی تیم ملی والیبال ایران نام شهرام محمودی نیز به چشم می خورد.

زمانی که کولاکوویچ برای تماشای مرحله پلی‌اف لیگ برتر در ایران به سر می‌برد شهرام محمودی به ملاقات وی رفت و برای بازی در تیم ملی اعلام آمادگی کرد و کولاکوویچ هم به درخواست محمودی پاسخ مثبت داد، هر چند با توجه به مصدومیت این بازیکن بعید است وی بتواند در لیگ جهانی به میدان برود.

به نظر می‌رسد از همان زمان که محمودی از بازی در تیم ملی انصراف داد به دنبال این بود که یک سال قبل از المپیک ۲۰۲۰ به تیم ملی برگردد چرا که بازی در میدان بزرگی همچون المپیک برای هر بازیکنی وسوسه‌انگیز است اما این که چگونه فدراسیون والیبال و کولاکوویچ اجازه دادند بازیکنی که بارها از بازی در تیم ملی امتناع کرده بود بار دیگر به تیم ملی برگردد جای سوال دارد.

در این که شهرام محمودی بازیکن باکیفیتی است هیچ شکی وجود ندارد اما ارزش پیراهن تیم ملی آنقدر بالا است که اگر بازیکنی در برهه‌ای تمایلی به پوشیدن این پیراهن نداشت نباید شانسی برای پوشیدن دوباره آن داشته باشد. / میزان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image